2752
2739
عنوان

خانوم شما بگید من چجوری دلمو صاف کنم با خانواده همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 39 پست
اصلا شما چرا به این موضوع اهمیت میدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ زندگی واقعی اصلا شبیه سریال کلید اسرار نیست 

چون اون جاری و برادر شوهری که مراقبت کردن از اون مادرشوهر،والدین منن و من تنهایی و سختی اونارو دیدم

به جوری گفتی دلمو باهاشون نمیتونم صاف کنم فکر کردم چقدر ظلم در حقت کردن،😬 این مسئله به شما ربط نداره با عرض معذرت شما نمیتونی بگی بقیه چطور رفتار کنند کار مادرشوهر تو تایید نمیکنم ولی نمیتونست بشینه خونه ببینه کی مادرشوهرش می می‌ره درسته مریض بوده ولی عمر دست خداست

خوشگل خانم لایک نکن،🤕😁😁😁😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکه به مادرشوهرش سر نزده به تو‌ربطی نداره پدر شوهرت باید ناراحت بشه

شاید ربط نداشته باشه.ولی اون برادرشوهر و جاری که گفتم مادر رو نگه داشتن والدین منن و من اون روزا تنهایی و سختی اونارو دیدم.

چون اون جاری و برادر شوهری که مراقبت کردن از اون مادرشوهر،والدین منن و من تنهایی و سختی اونارو دیدم

حالا شد حالا کاملا حق داری روی این موضوع حساس باشی 

شاید عمووزن عموت نتیجه رفتارشون رو سالهای سال بعد ببینن شاید هم نبینن این چیزا خیلی پیچیدست دوست من 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731
اون مسئله اصلا به شما ربطی نداره ها،به نظرم دنبال بهانه هستی برای اینکه باهاشون بد باشی

نمیدونم بهونه س یا اختلاله یا کینه س.علتش به گذشته ربط داره.چون اون جاری و برادر شوهره والدین من بودن که من سختی و تنهایی رو کنارشون کشیدم.

استاتر تروخدا این چ افکاری هست !!!!😳 

اصلا ب شما ربطی نداره این مسئله 

من الان چندین ساله با خونواده همسرم قطع ارتباطم....دلیلش رو خودم فقط می‌دونم و نمیخامم اینجا تعریف کنم ......

زندگیتو کن ، برای خودت مشکل میتراشی 

تو چه می‌دونی مسئله چیا بوده 

اگ دلت رو از کینه پاک نکنی برای خودت دستی دستی دِق و سق درست می‌کنی 

پس کامل میگفتی، ببین متاسفانه پدر و مادر شما نتونستم اعتدال رو رعایت کنن می‌تونستم از پدرشوهرتم بخوان بیاد مراقبت کنه، الان پدرشوهرمنم بیشتر با ماست ولی سعی میکنم بقیه ام دخالت بدیم مثلا پنج شنبه خواهرای شوهرم و دیدیم به شوهرم می‌گفت از سر کار میای پیرهن بابارم اتو کن آدم زورش میگیره لباس شوهرمو من اتو میزنم بیچاره سر کاره درک ندارن شوهرمم ناراحت شد ولی چه می شده کرد

خوشگل خانم لایک نکن،🤕😁😁😁😂
عزیزم مثل اینکه میخای خودت و الکی درگیر کنی رفتن و نرفتن عیادت مادرشوهر به خودشون ربط داره بعد شما ...

ربطش اونجاست که اون برادر شوهر و جاری که مادر رو نگه داشتن والدین من بودن و من سختی و تنهایی اون روزای مامان بابامو دیدم. و بابت جاری ناراحتم چون انتظار نداشتم ادمی که رفتارش اینجوری بوده عروس فرشته داشته داشته باشه.اصن مادرشوهرمو نمیتونم خوب و لایق ببینم.شاید مشکل از منه

2740
شاید ربط نداشته باشه.ولی اون برادرشوهر و جاری که گفتم مادر رو نگه داشتن والدین منن و من اون روزا تنه ...

شماهم مثل مادرشوهرت در آینده ازش نگهداری نکن 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

فکرنمیکنم اون موضوع به شما ربطی داشته باشهااا بیخودی دلخور شدی 

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 برای خونه دار شدنم نفری یدونه صلوات بفرستید لطفا🫀🫂
به جوری گفتی دلمو باهاشون نمیتونم صاف کنم فکر کردم چقدر ظلم در حقت کردن،😬 این مسئله به شما ربط ندار ...

درسته ولی اونایی که از مادره نگهداری کردن والدین من بودن و من سختی و تنهایی اونارو دیدم.خونسردی اونا نمیزاره من دلمو صاف کنم.هرچند در ظاهر خوبم باهاشون.

تو که ازشون کینه به دل داشتی چرا عروسشون شدی؟

چون من قبل از بیماری و فوت مادربزرگم،با همسرم دوست شدم و دلبسته شدم.هرچند درونم یه حسای منفی بهشون بود و بهم هم خورد روابط ولی اخرش با وصلت ختم شد

نمیدونم بهونه س یا اختلاله یا کینه س.علتش به گذشته ربط داره.چون اون جاری و برادر شوهره والدین من بود ...

ببین مادر پدرت اگر کاری کردن برای دل خودشون کردن قطعا

واسه همین بقیه رفتارها براشون مهم نیست

و مطمئن هم باش بی اجر نمیمونه

چون من قبل از بیماری و فوت مادربزرگم،با همسرم دوست شدم و دلبسته شدم.هرچند درونم یه حسای منفی بهشون ب ...

برای آرامش خودت کینه رو از دلت دور کن،

تو خبر از گذشته زن عموت و مادربزرگت نداری

زندگی زیباست ای زیباپسند