2752
2734
عنوان

کمک ازمایشات بعدازسقط

| مشاهده متن کامل بحث + 134 بازدید | 20 پست
برای منم بادفترچه گفت می شه ۵تومن خیلی زیاده 

ژنتیک و این چیزا نوشته شاید! 

حتما از خودش یا منشی بپرس کی انجام بدم، دیر و زود نشه انقد هزینه میکنی! 

دکتر من گفت اگه جنین میفرستادی آزمایش خیلی کم تر میشد هزینش، تشخیص هم دقیق تر بود! 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منشیش که اصلاتلفن مطب وجواب نمی ده 

وا!  چه بد😐

حضوری بپرس اگه میتونی... 

بعد یه چیزیش درست نباشه منت سرت میذاره چرا نپرسیدی... هزینه دوباره هم باید بکنی

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2731
بله بایدحضوری برم ممنون

خواهش میکنم!

ان‌شاالله مشکلی نباشه و زود مامان بشی... 

من که خیلی سختی کشیدم، ذخیره تخمدانم کم بود😢