2737
2734
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 700911 بازدید | 41860 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لولویی تو۲۰کیلو اضافه وزن داشتی یعنی؟؟ تو چندماه بود اونوقت؟

عزیزم بیست کیلو راحت گفته میشه

ولی اگ بدونی من چقدررررر هزینه کردم ،، از وقتم ، از انرژیم ،، از نظر اقتصادی و ....همه این زحمتا و هزینه ها به کنار ،، پوستم داغون شد چون بدنم به این حجم و نوع غذاها و خوراکیا عادت نداشت .،، یهو انگار پس زد ،، منکه تو کل عمرم یه دونه جوش نمیزدم ،، بعداز رژیم یهو صورتم پر جوش شد ، خلاصه یمدت افسردگی گرفته بودم بدجور ولی دست از رژیم نکشیدم ، تااینکه رفتم درمان کردم یکی دوماهه خوب شدم خداروشکر و رژیم و اصلاح کردم ، خیلی چیزا نمیتونم بخورم ، چیزای چرب و شیرین

خلاصه خیلی سخت گذشت واسم ،،، طوری ک اگ برگردم عقب ترجیح میدم بمیرم تادوباره این روزا رو بگذرونم 

انشالله بعد چاقیمون دیگه هیچ وقت لاغر نشیم ، هیچ وقت

من قدم 155 و وزنم 43 به هر دری زدم چاق نشدم

با کالری شماری حتما چاق میشی ✌✌✌✌

بااین چالش همراه شو و همراهه بقیمون وزن اضافه کن عزیزم

هرکاری کردی یا راهکار مناسبی نبوده مثل خوردن پودر و قرص

یا اگ ام راهکار مناسبی بوده ک اون راه قطعا فقط غذاست و خوردن،، به اندازه کافی نبوده

اکثر ماها بعد کالری شماری فهمیدیم ک فقط فکر میکردیم ک زیاد میخوریم 

سلام دلی چطوررررررررررررری؟ دلمون برات تنگ بوووووووووووووووود خیییییییییلی    خوبی عزیزم؟

قربونت برممم خوبم منم درگیر فسقلیمم اوضاع چطوره خوبه عزیزم؟! الان وزنت چقدر؟؟ 

2738
عزیزم بیست کیلو راحت گفته میشه ولی اگ بدونی من چقدررررر هزینه کردم ،، از وقتم ، از انرژیم ،، از نظر ...

پس فشارسختی به خودت دادی...ماشاا... چقد اراده داشتی👏👏

خدایا شکرررررررت
عزیزم بیست کیلو راحت گفته میشه ولی اگ بدونی من چقدررررر هزینه کردم ،، از وقتم ، از انرژیم ،، از نظر ...

من از چند نفر پرسیدم.تنها راه پیشنهادی همه برای جلوگیری از ترک پوست روغن بچه هست.من خریدم میزنم از حمام میام.چون پوستم به شدت کاغذی هستش زود ترک میخوره.بچها این نکته مهمی هست.پوستتون رو چرب کنید اگه روی دور چاق شدن افتادید

✨در انتظار معجزه✨
من اینو خوردم روزی یکی ولی ببخشید رنگ ادرارمو زرد میکرد یعنی اون چند روزی که اینو میخوردم اینطوری شد ...

ماه پیشونی تاپ لووِر که عکسشو فرستادم رو میگی؟پس تو چی رو پیشنهاد میدی؟

من که تا الان دوتا قوطی خوردم اوکی بودم؟

الان روی سومی هستم

البته یک قوطی قبل عید خوردم و چون دم عقدم بود اصلا مرتب نخوردم و تاثیری هم نداشت

✨در انتظار معجزه✨
من از چند نفر پرسیدم.تنها راه پیشنهادی همه برای جلوگیری از ترک پوست روغن بچه هست.من خریدم میزنم از ح ...

عزیزم  من تابحال امتحان نکردم ولی نمیدونم چرا احساس میکنم اصلا تاثیر نداره ،،اخه ترکا زیر پوسته ، انقدرم عمیقه ،، 

از طرفی خو ازحموم دربیایم روغن بمالیم بدن تمیزو بو میگیریم😢😢😢

2706