2737
2739
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 700098 بازدید | 41857 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینجوری بودم ماه پیشونی.یعنی صبحانه اصلا نمیخوردم یا انقد دیر که ناهارمم دیر میخوردم.شبا هم که ...

اره عزیزم درست میگی احتمالا بخاطر باشگاهه منم باید تحرکمو زیاد کنم

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
2742
خوبه من ژله درست کردم بعضی هاشون کنجددار بودن یکی دوتاشون بی کنجد بعدشوهرم۱۱۵کیلوئه میگفت  من ژ ...

واااای منم شوهرم ۱۰۵ کیلویه ، با ترس و لرز چیزی درست میکنم و قایم میکنم که نخوره 😁 . کنجد میریزی داخلش ؟؟

واااای منم شوهرم ۱۰۵ کیلویه ، با ترس و لرز چیزی درست میکنم و قایم میکنم که نخوره 😁 . کنجد میریزی دا ...

آره وقتی درستشون میکردم تو هرکدوم از پیاله ها یه قاشق چایخوری کنجدمیریختم ولی الان اگه درست کنم یه قاشق بزرگ میخام کنجد بریزم کالریشو میبره بالا چون میخام ازاین به بعد تو کاسه درست کنم

خدایا شکرررررررت
2740
بچوها  چجور دلتون میاد کلی پول بدید پودر سفیده تخم مرغ اصلا شاید خالص ام نباشه... منک  حتی ...

خب خالص بودنش رو که از روی مزه و هم بزنی کف کنه میشه تشخیص داد.بعدشم من نگفتم اونارو نخوریم که.همچی بخوریم.ولی من بحثم چیز دیگه ای بود.ببین بشقاب غذایی ما اکثرا غذاهای کربوهیدراتی هست بخاطره همین تا میایم چاق شیم اولین جایی که گنده میشه شکمِ.ولی ۱۰۰ تومن پول بدی پودر تخم مرغ بخری که فقط پروتئین هست واسه مصرفه یک ماهته هم بهت کالری مفید میده و عضله.نه چربی دور شکم.تو ۱۰۰تومن پول گوشت بدی وعده یه هفته هستش نهایت با پروتئین کمتر و چربی بیشتر که تازه توی وعده های غذاییمون هم هست اکثره وقت ها

✨در انتظار معجزه✨

هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو

تیکر تاریخ عروسیمه1شهریور.میشه برای اینکه کارام جور بشه یه صلوات بفرستین.ممنون

57 تا بودم بخاطر استرس قبل عروسی و تکمیل نشدن خونمون شدم 55 الان امروز رفتم خودم وزن کردم 57.5 چقدر خوب شدم من دو کیلو و نیم دیگه اضاف کنم عااااالی

تیکر تاریخ عروسیمه1شهریور.میشه برای اینکه کارام جور بشه یه صلوات بفرستین.ممنون

بچه ها من یخچالو تموم کردم انقدخوردم فقط پودرچهارمغز برام موند با یه مربابالنگی و یه نون لواش  اونم صبح زدم تا رفت😐 حال نهاردرست کرذن هم ندارم امروز مگه برم یه کته ای کنم برا بچه بیدارمیشه غذا میخادبعدازظهر میرم سوپری کلی خریددارم موزوخرما جزو خریدامن...😄😄

خدایا شکرررررررت
2706