2733
2734
عنوان

چالش چاق شدن 2(*ماه پیشونی و دوستان با اراده*)

| مشاهده متن کامل بحث + 701599 بازدید | 41868 پست
واقعا انقدمقویه؟پس منم رفتم بازاربخرم...اونوقت با چی بایست خوردش؟عضله میده به بدن؟

ببین بزن تو مانکن ببین.اصلا من متعجب شدم.من که اولین فرصت میخرم.بذار الان اسکرین کالریشو میدم

✨در انتظار معجزه✨
ماشالا.آفرین.موفق باشی.پشت کار داشته باش.منم امروز خودمو وزن میکنم.حس میکنم خیلی بهتر شده خورد و خور ...

انشاالله همیشه سرشاراز انرژی مثبت و پرروحیه باشی. اصلا روحیه و حال خوب رو تغذیه ات هم اثرمیذاره😍😍

خدایا شکرررررررت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ماشالا.آفرین.موفق باشی.پشت کار داشته باش.منم امروز خودمو وزن میکنم.حس میکنم خیلی بهتر شده خورد و خور ...

رزا من الان هم تا ظهر خوابم خیلی دلم میخواد شب زود بخوابم ولی واقعا خوابم نمیبره صبح هم ساعت یازده و نیم صبحانه میخورم

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
۵قاشقش میشه اندازه یه کاسه سالاد کوچولو؟؟من هفته ای سه باردرست میکنم تو هرکدوم از پیاله ها یه قاشق چ ...

من الان دو هفته س که همیشه تو یخچال ی کاسه ژله درست کرده آماده دارم و قایم میکنم که شوهرم نبینه وگرنه دخلش اومده 😁 ، روزی ۱۰ قاشق تقریبا میخورم ۵تا صبح ناشتا و ۵تا شب ... تقریبا همون ی پیاله میشه 

من حدس میزنم سویق پرخاصیت ترباشه آخه حدیث و روایت هست درموردش هست ولی درمورد پودرجوانه گندم حدیثی نی ...

آره دقیقا چندتا حدیث ازش خوندم ک نوشته بود گوشت میرویاند .. سویق گندم واسه چاقیه ؟؟

رزا من الان هم تا ظهر خوابم خیلی دلم میخواد شب زود بخوابم ولی واقعا خوابم نمیبره صبح هم ساعت یازده و ...

منم همینجوری بودم ماه پیشونی.یعنی صبحانه اصلا نمیخوردم یا انقد دیر که ناهارمم دیر میخوردم.شبا هم که تا کِی بیدار تا بلاخره خوابم بگیره.فکر میکنم بخاطره باشگاه هستش که میرم.ببین شب خوابم میبره خیلی بترکونه تا ۱ بیدارم.اکثرا تا ساعت ۱۲ خوابم میبره.خود ب خود تو شب زود بخوابی صبح زودتر بیدار میشی.صبح ساعت ۹ و ۱۰ بیدار میشم.مثلا شده تا ۱۱ هم خوابیدم ولی خیلی کمتر شده.من قبلا تا ۱۱ و ۱۲ خواب بودم قشنگ

✨در انتظار معجزه✨
من الان دو هفته س که همیشه تو یخچال ی کاسه ژله درست کرده آماده دارم و قایم میکنم که شوهرم نبینه وگرن ...

خوبه من ژله درست کردم بعضی هاشون کنجددار بودن یکی دوتاشون بی کنجد بعدشوهرم۱۱۵کیلوئه میگفت  من ژله کنجددارمیخام انگارمیخاست از این چاقالوتربشه😂😂 بابا کنجدی ها رو برا خودم درست کردم برا جذب گوشت  به بدن 😐

خدایا شکرررررررت

بچوها  چجور دلتون میاد کلی پول بدید پودر سفیده تخم مرغ اصلا شاید خالص ام نباشه... منک  حتی شیر خشگ ام ک بی ضرره قبلا میخوردم  ناراحت بودم ،، همیشه این حس و داشتم باید باچیزای سالم و تازه چاق بشم ، وقتی و موز و اجیل چیزای تازه و مقوی میخوری بنظرتون یکیه تا پودر ،،، بخدا بااون همه پول میشه کلی مواد تازهه پروتیین زا گرفت ،، بوقلمون بگیرید کتلت گوشت چرخ کردش انقدر خوشمزس ک ده تاشو یجا میتونی  باعشق بخوری کلی تپل شی،، جیگر ،،، اجیل ،، موز ،، اگ تواناییشو دارید بنظرتو اینا بهتر نیست تا پودر سفیده😕😕😕

من الان دو هفته س که همیشه تو یخچال ی کاسه ژله درست کرده آماده دارم و قایم میکنم که شوهرم نبینه وگرن ...

تو یه کاسه ی بزرگ ژله ات رو درست میکنی یعنی تو پیاله نمیکنی کاشکی منم ازاین به بعد مث تو کنم

خدایا شکرررررررت