2737
2734
عنوان

جوش شيرين و سركه معجزه خونه تكونى

| مشاهده متن کامل بحث + 36187 بازدید | 101 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کسی میدونه چه جوری گاز استیل رو برق بندازم؟

دقيقا همينجورى كه گفتم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2738
انشالله میخری فیلترشو ،لوازم خونگی خیلی گرون شده تعمیراتی از اون بدتر،لاستیک دور لباس شویی پاره شد گ ...

روی دیوار گچی نکش، چون بخار داغ هست،گچ رو خراب میکنه،حتی دیوارهایی که رنگ پلاستیک دارن،رنگ رو میبره،با دستمال مرطوب تمیز کنی دیوار رو.یا اول ببین لک چی هست که مطابق با اون لک ،لکه زدایی کنی

یعنی بزاریم ماشین خالی کار کنه خراب نمیشه؟

عزیزم خانوما میگن بهتره ریسک نکنی لباسشویی یوقت خراب نشه ..😰

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد 💑 چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند ..⚘         
لباسشويى چجورى؟

عزیزم دوستان میگن بهتره ریسک نکنی یوقت لباسشویی خراب نشهههه😰

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد 💑 چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند ..⚘         
نشده با همه چی امتحان کردم مایع سیف جوش شیرین نمیدونم چرا این جوری شد 😞 فک کنم یه شی تا صبح موند نش ...

هود مادر شوهر من هم شیشه ایه دیروز رفته بودم کمکش حدود ۲ساعت فقط داشتم هودش رو تمیز میکردم برق افتاده بود ،من با دامستوس و اسکاج تمیز کردم بعدش هم چند بار با دستمال جادویی و حوله تمیز کردم

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️