2733
2734
عنوان

جوش شيرين و سركه معجزه خونه تكونى

| مشاهده متن کامل بحث + 36188 بازدید | 101 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه هود ما شیشه است اصلا تمیز نمیشه

با مایع ظرفشویی اول کفیش کن بعد با دستمال خیس کفشو بگیر بعدشم با دستمال خشک 

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕
2731
میدونستید باید هر چند وقت یه بار لباسشویتون رو جرم گیری کنید برای از بین بردن باکتریها و جرمهای داخل ...

لباسشویی خودش پودر جرمگیر داره غیر اون چیز دیگه ای نریزین ممکنه آسیب بزنه

**اللهم عجل لولیک الفرج**
یعنی بزاریم ماشین خالی کار کنه خراب نمیشه؟

عزیزم من که طبق همین دستور انجام دادم نه  ماشین خراب نشد ...خیلیم تمیز شد داخلش 

.

.یوقت خراب شد منو نفرین نکنیا😂😂😂... منم این روش را از کانال تلگرامی ورداشتم و امتحانش کردم جواب گرفتم

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد 💑 چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند ..⚘         
لباسشویی را هم حسابی تمیز میکنه  . .من برا چدنای گاز استفاده کردم ولی برا اون اثر نکرد نمدونم ...

لباسشويى چجورى؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2740
آخه هود ما شیشه است اصلا تمیز نمیشه

مال ماام شیشه اس جا پیچ داره ب شوهرت بگو درش بیاره خب 

ولی دردسر داره یه ذره چون بعد صفحه لمسش کار نمیکنه ی ذره ولی درست میشه 

بشور بااسکاج وریکا خشک کن بگو بزنه سرجاش

با مایع ظرفشویی اول کفیش کن بعد با دستمال خیس کفشو بگیر بعدشم با دستمال خشک 

نشده با همه چی امتحان کردم مایع سیف جوش شیرین نمیدونم چرا این جوری شد 😞 فک کنم یه شی تا صبح موند نشستم

**اللهم عجل لولیک الفرج**
سرکه وجوش شیرین روترکیب کردی؟

نه ديگه همين جورى كه گفتم 

اول جوش شيرين بپاش بعد سركه روش بريز

اول باهم قاطى نكن

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2 قاشق جوش شیرین 2 ق نمک 1 ق ارد نصصف استکان سرکه  برای برطرف کردن لکه و سوختگی های زیر قاب ...

مرسى اينم ميرم امتحان ميكنم