2737
2734
عنوان

جوش شيرين و سركه معجزه خونه تكونى

| مشاهده متن کامل بحث + 36180 بازدید | 101 پست
سپاس من 5 ساله عروسی کردم شیرالات حمام و سرویس بهداشتی رو هنوز اساسی پاک نکردم به نظرتون با سرکه سف ...

حتما با سرکه و اسکاچ بکش برق میفته

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سپاس من 5 ساله عروسی کردم شیرالات حمام و سرویس بهداشتی رو هنوز اساسی پاک نکردم به نظرتون با سرکه سف ...

من شیر الات و اینه حموم و ک کلی رسوب گرفته بود رو با سرکه و جوش شیرین و سیم ظرفشویی بررررق انداختم..عالیه امتحان کن

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2728
شیرالات رو با چی برق میندازین

من همیشه از جوش شیرین استفاده میکنم واسه شیرآلات و سینک ظرفشویی اینقدر برق میندازه انگار تازه خریدی

بدون سرکه هم برق میندازه

شیر آلات و سینک رو خیس میکنم بعد روش جوش شیرین میریزم میزارم چند دقیقه بمونه بعد با اسکاج میسابم یکم

با آب بشور و نتیجه رو ببین

من همیشه از جوش شیرین استفاده میکنم واسه شیرآلات و سینک ظرفشویی اینقدر برق میندازه انگار تازه خریدی ...

ای ول 

حالا که فکر میکنم من قبلا با اب نارنج تمیزشون کردم اب نارنج هم گزینه خوبی هست مخصوصا برای درهای الومینیومی

ای ول  حالا که فکر میکنم من قبلا با اب نارنج تمیزشون کردم اب نارنج هم گزینه خوبی هست مخصوصا بر ...

من جوش شیرین زیاد میخرم چون مدام درحال تمیز کردن شیرآلاتم😂😂

به عنوان بوگیر کفشم استفاده میکنم

2738
من جوش شیرین زیاد میخرم چون مدام درحال تمیز کردن شیرآلاتم😂😂 به عنوان بوگیر کفشم استفاده میکنم

عالیه من هم تو خونم همیشه دارم. اگه ظرف هام لک بگیره روی اسکاج میریزم و با مایع ترکیب میکنم

به کجا ها  بخارشو میکشی؟

سرامیکا .دیوارای اشپزخونه .ویترین .حموم دسشویی.گاز و یخچال .شیشه ها و ایینه .مبل

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین