2737
2739
عنوان

جوش شيرين و سركه معجزه خونه تكونى

| مشاهده متن کامل بحث + 36188 بازدید | 101 پست
و یه سوال دیگه قابلمه سرامیکم رنگ پشتش روشنه حالا لکه زردچوبه روش مونده پاک نمیشه کسی میدونه چه جوری ...

صابون رختشویی رو رنده کن با سیم بکش البته اگه پشته قابلمه اس داخل و بیرونش ن 

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی دخترم 💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای تمیز کردن لکه های روی پارچه مبل چیه؟یه بار شامپو فرش و مبل کشیدم بدتر لکه لکه شد

.

عزیزم من اینو تو کانال تلگرامی دیدم خودم امتحان نکردم

🆔 @fanemehmani

#خانه_تكانى
#ويژه_عيد_نوروز

🌀يك پيشنهاد براى تميز كردن مبل هاتون
مقدارى سرکه ب مقدار ۴تا۵قاشق  به شامپو فرش اضافه كنيد
تا بخوبى لكه ها از بين برن😉

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد 💑 چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند ..⚘         
لباسشویی را هم حسابی تمیز میکنه  . .من برا چدنای گاز استفاده کردم ولی برا اون اثر نکرد نمدونم ...

چند دفعه بزن شايد اثر كنه

قبلش هم بذار تو اب خيس بخوره

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2731
حتما لوله بازکن😂

توام که از خودمونی  

پسر یعنی یه خونه پر از توپ و اسلحه و ماشین ؛ پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس؛پسر یعنی یه کمد پر از کفش و کلاه و لباس اسپرت؛پسر یعنی کراوات و پاپیون و کت مردونه کوچیک؛ پسر یعنی بوی مردانه داشتن درحین کودکی؛ پسر یعنی یه کپی شده سایز کوچیک از عشقت؛پسر یعنی شجاعت ؛ پسر یعنی رفیق و امید آینده پدر ؛پسر یعنی غرور و تکیه گاه مادر ؛ پسر یعنی ولیعهد خونه، من و بابایی عاااااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من                                          
2738
من به همه سرامیکها در و دیوار،فرش، مبل و اینها میکشیدم.ولی امسال باید فی لتر بخارشوی رو عوض میکردم ت ...

انشالله میخری فیلترشو ،لوازم خونگی خیلی گرون شده تعمیراتی از اون بدتر،لاستیک دور لباس شویی پاره شد گفت ۸۰۰میگیرم تا عوضش کنم،منم رو مبل استفاده میکنم ولی رو دیوار نه،رو دیوار گچی هم تاثیر داره؟دخترم دیوارارو خط کشیده نمی‌دونم چکار کنم

نمیشه هردو رو تویک مخزن ریخت؟

من که طبق همین دستور ریختم عزیزم واقعا تمیز کرد

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد 💑 چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند ..⚘