2737
2739
بچه ها ی سوال  من سرما خوردم خوب شدم اما حس بویایی ندارم چیکار کنم ؟

منتول بو کن یکم بینیت باز میشه

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
استراحت مطلق😣😣😣دم عیدی خونه نشین شدم 😐

همدردیم😥

چه حس بدی داره این روزا خونه بشینی

همه هم درگیر کارهاشون باید تنها باشی😩

کسانیکه وعده ی بهشت به ما دادند، چیزی جز جهنم خلق نکردند.‌                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قلم بینی دارم ولی اون موقتیه

اونم مثل منتول مگه؟

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2740

خونه تکونی میکنیم..گردش کجا بود خواهر!دیشب با شوهرجان سر پول بحثمون شده😁😁😁😁

تو خونه ما هروقت یچی میوفته تو گلوی یکی همه حمله میکنن به بهونه اینکه میخوان بزنن پشتش خفه نشهکتکشم میزنن،یبار داداشم داشت لگد میزد تو پام*********** با تو آرومم ..تو یه فرشته ای..به تو آدم نمیشه گفت!**************( تیکرم  مال افزایش وزن: وزن فعلی===》52 وزن هدف===》58)

دیروز از ساعت ۸صبح تا ۹شب با جاری جوونم و دوتا پسرش رفتیم تهران مرکز خریداشو گشتیم و لباس خریدیم خسته و کوفته ام الان 😲😲😲😲😲😲پاهام نا ندارن .دارم فک میکنم چی چیا کم دارم و چجوری باز مخ شوهرمو بزنم پول بگیریم کم و کسری هارو بخرم

خدایا فدات 😍😍خوش باشید 
2706