2410
2553
عنوان

Can you help me???

108 بازدید | 25 پست

سلام سلام

میشه بیاین ی سوال دارم

لطفا کمکم کنین😉

من همیشه پریودام ب موقع بود،حتی ساعتشم تقریبی مشخص بود

این ماه اولین بار بود اقدام جدی کردم ب بارداری

الان ی هفته از موعدم گذشته ولی پِری نشدم،بی بی چک گرفتم الان،روش نوشته بود بعد پنج دقیقه دیگه هیچیه،ولی الان ک حدودا نیم ساعت گذشته،ی هالهههه خیلی کمرنگ روشه

میشه کمکم کنین؟

یعنی باردارم ؟

مـَن مطمینــم تــــو هــوامو داری ...

Yes i can

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اینجا خوندم باید صبح ناشتا باشی انگار

بعد بزنی 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2714
مامان بزرگگگگگگگ من عاشقتممممممممم خوبیییییییی

مرسی عشقم تو خوبی 😍😘

یعنی وایسم فردا صبح امتحان کنم؟الان این فاقد اعتباره خخ

اره فکر کنم 

زمان ما بیبی چک نبود برو ازمایش خون خو

اره فکر کنم  زمان ما بیبی چک نبود برو ازمایش خون خو

خخ خیلی استرس دارم،نمیدونم اصا باید چ کنم

قبلنا میخوندم شروع ب اقدام کنی بعد شش هفت ماه جواب میگیری، خخخ رو شش ماه حساب کرده بودم ک خخخ

مـَن مطمینــم تــــو هــوامو داری ...
2706