2737
2739
عنوان

دختردارشدنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1251 بازدید | 96 پست

قدمش پر خیر وبرکت باشه انشالله ..بگو رو بال فرشته ها نوشته.. هرکی دختر داره جاش تو بهشته 😍😍😍 

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ولى من واقعا فكر ميكردم نسل اينجور آدما منقرض شده نگو هنو تك و توك باقى موندن 😒

نه بابا زیادن تازه دوستم ک فوق لیسانس داره هر سری میگه بم انشاءالله بعدی پسر باشه..یسری بش توپیدم خانم بش برخورد...البته بهتر😏

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2728

به به عجب پستایی ماشالله😂😂👎

ان‌شاءالله بچت سالم به دنیا بیاد...مهم نیست بقیه چی میگن...اگه به خاطر دختردار شدنت مسخرت کرد یا تحقیر کرد، مثل ما رفتار کن

..ببین تو این تاپیک چقدر به ما پسردارا توهین کردن با حرفاشون، ولی فقط خندیدم، چیزی نمیگم..توأم فقط بهش بخند و چیزی نگو، اون با رفتارش و حرفاش فقط نشون میده که شعور نداره،همین

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

من خودم یه دختر9ساله دارم کسی بخوادنگاه چپ بهش بندازه یاازجنسیتش ایرادبگیره باخاک یکسانش میکنم برام فرقی نداره غریبه باشه یاآشناجنسیت 100درصدش دست خداست این دست خودماست که به بچه هامون چه جوری بهابدیم که دیگران بفهمن هرچی باشه برای من عزیزه وحق توهین وتعیین تکلیف نداره

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
بعضیا کلا اشغالن. مغزهای کپک زده دارن اینا... خواهرم دختر حامله بود 9ماهش بود نزدیک زایمان بود برا م ...

دقیقا مادر بزرگ منم. هر موقع منو میدید همین حرفو میزد... این قدیمیا خیلی پسر پرستن... اکثرا....

بگو پیامبر خدا با اون عظمتش فقط و فقط یه دختر داشت که همه ی امام ها از نسل اون دختره. بگو اون زمان ...

😍😍😍👏👏👏

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
2740

ببخشیدا ولی خیلی کوتاه فکر هستن، شما بگو بچه سالم باشه هرچی میخواد باشه نعمت خداست، من پنج شنبه رفتم سونو برا آنومالی ۱۸ هفته، خداروشکر گفت بچه ام سالمه و دختر هم هست، ولی ی خانمی با من بود بهش گفت ختم بارداری بچه اش دو تا سوراخ تو قلبش، دو تا کیست تو مغزش و زانو هاش هم مشکل داشت با این حال پسر بود، این جور افراد نباید حرفشون ناراحت تون کنه

میگن خدا هر کسی رو که خیلی دوست داشته باشه بهش دختر میده، خدا جون مخلصتم منم خیلی دوستت دارم 😙

وووووووووای من دلم میخاد اون زنی رو هی پسر پسر میکنه چشماشو از کاسه با انگشتم در بیارم

اینقددددددددددر حرصم میگیره اخه ب خودم میگفتن وقتی حامله بودم قبل از مشخص شدن جنسیت.وقتی معلوم شد پسره خوشحال شدن

یکی نیس بهشون بگه پست فطرتا مگه خودتون یه زمانی دختر نبودین گ و ه باشه تو اون عقلتون

نه بابا زیادن تازه دوستم ک فوق لیسانس داره هر سری میگه بم انشاءالله بعدی پسر باشه..یسری بش توپیدم خا ...

تحصيل كرده مملكت اينو بگه از بقيه نميشه انتظارى داشت 😐

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖

منم از خدا یه دختر خواستم ولی خدا بهم سه تا پسر داده

خدا رو‌‌هزار بار شکر هیچ فرقی نداره گلم دختر و پسر هر دو نفس و‌جون ما هستن اصلا اهمیت نده به حرف کسی

برکت و لیاقت ربطی به دختر یا پسر بودن بچه نداره خانومااااا بچه هر چیزی باشه برکت با خودش میاره تو‌زندگی و خدا لیاقت دادنش رو توی اون مادر دیده که بهش داده انقدر تفکیک جنسیتی نکنید موضوع بچه دار شدن رو

امروز باجاریم درمورد همین حرفای دختر و پسربودن بچه حرف میزدیم.جاریمم یه دختره یک ساله داره.واقعا شیرین و نازه...اما ماهم شوهرم ۳ تاخاله داره که بیشتر از مادرشوهرمون مادرشوهربازی درمیارن برامون.برگشتن به جاریم گفتن توکه دختر دارشدی ببینیم ماله این چی میشه😐یعنی من.من و شوهرمم که فعلا شرایطمون برای بچه دار شدن خوب نیس.قصدشو نداریم.

حالاخاله هاش یکی خونس ترشیده.یکیش بایه مسرازخودش کوچیکتر که شیرین عقله ازدواج کرده و بچه دار نمیشن.یائسه شده دیگه.یکیشم هووی یکی دیگه شده و یه دختر داره.

خداخودش میدونه چطوری بنده هاشو بشونه سرجاش.توام غصه نخور از حرفاشون.فقط جلوشون خودتو ناراحت نشون نده و از دخترت مواظبت کن.

2706