2703
2553
عنوان

دختردارشدنم

1250 بازدید | 96 پست

سلام بچه ها ممنون ميشم راهنماييم كنين

من امروز متوجه شدم ني ني م دختره ما خيلي زود بعد ازدواجمون بچه دارشديم و از اينكه بچه م دختره خيلي خوشحالم همسرمم همينطور مشكل من اينه خانواده همسرم خيلي پسردوستن و مادر شوهرمينا وقتي فهميدن بچه دختره در ظاهر خيلي خوشحال شدن و رفتاري نكردن كه باعث ناراحتيم بشه مشكلم اينه كه همسرم يه خاله و عروس خاله داره كه خيلي تو همه چي دخالت ميكنن و اين عروس خاله بعد ٥سال بچه دارشده  باكلي دوا درمون و به اين پسرش خيلي مينازه و انگار دخترو پسر دارشدن دست خود ادمه و كلا از اين مدلاس در مورد هرچي نظر ميده و دخالت ميكنه و پز ميده مطمئنم بفهمن بچه م دختره ميگن بعدي و زود بيار پسر بشه ومن پسردارمو من فلانم و ...وتيكه انداختن دلم ميخواد يه جواب خوب بهم بگين در جوابشون بگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

اصلاااااا فکرت رو درگیر چرت وپرت های این ادم های بدوی نکن

اگه کسی سر این چیزها بخواد تو زندگی من دخالت کنه یا تیکه بندازه، رفت وامدم رو کاملا قطع میکنم باهاش

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک

بگو  تو هم زود بعدى رو حامله شو تا دختر دار بشى 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
اون اگه حسود باشه الان به تو که دختر داری حسادت میکنه چون دختر برای پدر و مادر گنج

عزيزم اون كلا بامن تو رقابت و خيلي بهم حسادت ميكنه اما پسردارشدن براشون خيلي مهم انگار دختر بچه نيست

2706