2752
2734
عنوان

دختردارشدنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1252 بازدید | 96 پست

ولى من واقعا فكر ميكردم نسل اينجور آدما منقرض شده نگو هنو تك و توك باقى موندن 😒

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
خودمم بچم پسره و دختر دار نشدم. ان شاالله خدا ب شمام ی دختر گوگولی میده عزیزگ 

خداحفظ کنخ همه ی بچه هارو بچه های منم حفظ کنخ برام

همین دوتا بسع.

من اصلا ب بچه ی دیگه فک نمیکنم

توقسمتم دختر نبوده حتما

همینجوریشم با این دوتا بچه پشت هم کارم ب روانشناس و دارو کشیده

2731

بگو بچه اول به نظرم باید دختر باشه اینجور بهتره

بعدش بپرس ازش کتاب بیشعوری رو خوندی؟!!!

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست

بگو از کی تا حالا بجز قدرت خدا کس دیگه ای تونسته تاثیر گذار باشه تو بارداری طبیعی؟مگر اینکه بری دکتر و تعیین جنسیت کنی و ازمایشگاهی باردار بشی اونم باز دکتر زحمتشو میکشه و خدا نگهش میداره پس این وسط مادر فقط زحمت بارداری رو میکشه اونم به خاست خدا

بگو خیلی غرور برت نداره ک خدا بهت پسر داده همینم بزور بهت داده باز خدارو شکر دختر دارم خدا خودش &nbs ...

توروخدا اینطوری نگو 

میدونی چقد تو این سایت درگیر همین دوا درمونن برا بچه 

دل میشکنه این حرف

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍

بگو خب ما وضعیتمون فرق میکرد چون به مشکل نخوردیم خاستیم ببینیم خدا چی میده . شاید ماهم اگه چن سال میموندیم تعیین جنسیت میکردیم

خدایا العفو 😐

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست

هیچی نمیگم من هم دختردارم هم پسر چه فرقی دارن اخه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

بی خیالشون بابا واس خودت زندگی کن طرفای شوهر منم وقتی عروساشون حامله میشه هی گوششونو تیز میکنن ک فقط بشنون بچه پسره مغز جلبکیا 

واقعا آدمای بی ارزش اصلا نه خودشون نه حرفاشون ارزش حرص خوردن نداره 

آخ ک چقد دلم میخواد خدا به دختر بهم بده موهاشو خرگوشی ببندم و دامن و تل واسش  بخرم عزیزدلم😍😍 😣😣😣😣

استارتر هیچی نگو 

بچه خودش بلده با شیرین زبونی جا خودشو باز کنه 

دختر و پسر نداره بچه عزیزه 

مگه تاج و تخت دارن که الان نگران جانشین باشن 

بگو خداروشکر بچم سالمه 

حکمت خدا تو این بوده بچه من دختر باشه 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
2706