2733
2739
عنوان

دختردارشدنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1252 بازدید | 96 پست
بگو دختر دار شدن هنر میخواد 

وای که چقد ما پسردارا بی لیاقت و بی هنریم 

😑😑😑

میاین استارتر و آروم کنین نزنین پسردارارو بترکونین😑😑

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
بیمعرفت یعنی ما لیاقت نداشتیم😢

خودمم بچم پسره و دختر دار نشدم. ان شاالله خدا ب شمام ی دختر گوگولی میده عزیزگ 

بچه بودیم امکان نداشت بخوریم زمین و این جمله رو نشنویم :خدا رحم کرد سرت جایی نخورد !.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونم یه چیز بدتر میگه مگه دست ما هست هنر کرده باشیم پسر یا دختر بشه 

نه همه چی دست خداست

ولی وقتی طرف شعورشو نداره مدل بیشعوری خودش باید جواب داد تا بفهمه😉

گر نگهدار من آن است که من میدانم                                         شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2731

من یه بسر دارم با یه دختر.بسرم از دخترم بزرگتره.بسرم دوست دارم اما احساس میکنم دخترم خیلییی بیشتر دوست دارم.یه حس قشنگی بهم میده.گاهی میگم کاش خدا یه دختر دیگه هم بهم میداد...

بگو پیامبر خدا با اون عظمتش فقط و فقط یه دختر داشت که همه ی امام ها از نسل اون دختره.

بگو اون زمان خدا به حضرت محمد فقط یه دختر داد تا به اعراب جاهلِ اون زمان بفهمونه دختر و پسر یکسانه.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2740
وای که چقد ما پسردارا بی لیاقت و بی هنریم  😑😑😑 میاین استارتر و آروم کنین نزنین پسردارارو ب ...

وای ماشالاتون باشه

گفتم جواب اون بیشعور رو اینجوری بده مدل بیشعوری خودش تا بفهمه چقدر این حرفا مزخرف و زشته

گر نگهدار من آن است که من میدانم                                         شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

تا گفت پسر بهتره بگو نه بابا مادرشوهر میشی و منفور و مورد لعن و نفرین . مادرزن باش عزیز باش 

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام

منم بچم دختره هنوز به دنیا نیومد فامیل مامانم دارن مسخره میکنن و میخندن میگن مادرش سه تا دختر داشت اینم دختر زاست

خیلی دلم شکست  من جنسیت واسم مهم نیست ولی دلم خیلی شکست از حرف هاشون  

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 
قطعا همينطوره ماخودمون خيلي خوشحاليم و امروز با كلي ذوق رفتيم واسش خريد كرديم مشكل درك اطرافيان و حر ...

مهم خودتونید،بیخیال حرف مفت مردم.اگه کسی از فامیل شوهر خواست چیزی بگه بگین دست من نیس پسرتون دختر زاست

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار
2706