2733
2739
عنوان

دختردارشدنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1250 بازدید | 96 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضیا کلا اشغالن. مغزهای کپک زده دارن اینا... خواهرم دختر حامله بود 9ماهش بود نزدیک زایمان بود برا مادربزرگم شربت آورد خورد بعدمادربزرگم بهش گفت ایشالله واسه پسرزبونت بیایم.. خواهرم ناراحت شد گفت من باردارم دخترتوشکممه تو میگی پسرزبونت بیام؟ مگه دخترچشه

خدایا هیچوقت تنهام نذاشتی
2731

بگو من و شوهرم دختر میخواستیم خوش حالیم الان فعلنم فکر بچه ی دیگه نداریم 

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙

به حرف کسی توجه نکن دخترداشتن بزرگترین نعمته من۳۰سالمه دخترم۱۳سال،شده یه محرم رازبرام ازمامانم بهم نزدیکترشده هم صحبتمه بگوقدمش روچشمام 

🌿ࡐ‌ܟُܿــבاܢ̣ܣࡅ߳ܝ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܭَܝ̇‌ࡅ࡙ࡅ߭ܣـ ܢ̣ܝ‌ߊ‌ی ܢ݆ߺࡅ߭ߊ‌ܣـ ߊ‌ܢܚࡅ߳🌿
بگو دختر دار شدن لیاقت میخواد ک خدا تو وجود هرکسی این لیاقتو نمیبینه ک بهش دختر بده 

خیلی حرفتون زشته 

هیچ جنسیتی برتری نداره 

یعنی مایی که پسر داریم لیاقت نداشتیم 

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
2740

واقعا باورم نمیشه الان کسی براش این جور چیزا مهم باشه😕به نظرم چیزی بهشون نگین فقط تمرکزتونو بذارین رو اینکه یه دختره شاد و سالم تربیت کنین بعدا خودشون جوابشونو میگیرن

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی ...😍
خانوما خیلی ها هستن در حسرت ی بچه هستند،دختر پسرفرقی نمیکنه سالم و صالح باشه

قطعا همينطوره ماخودمون خيلي خوشحاليم و امروز با كلي ذوق رفتيم واسش خريد كرديم مشكل درك اطرافيان و حرفايي كه دل ادم و ميرنجونه

بهش بگویه تارموی دخترموبه صدتاپسرنمیدم😡

بعدشم بگوهروقت خواستم بچه بیارم برای جنسیتش به خدامیگم باتومشورت کنه اه اه اه چقدرپرروعه...

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2706