2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسرتون آزمايش دادن؟

بله کاملا سالم

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2728
من این ماه امپول زدم کلومیفنم خوردم ماه قبل یه فولی ۱۵ داشتم این ماه روز سیزدهم چن تا داشتم ولی بزرگ ...

عزیز اگه قرص کلومیفنم استفاده کنیم نیاز ب زدن امپول هم هست یا نه؟

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
عزیز اگه قرص کلومیفنم استفاده کنیم نیاز ب زدن امپول هم هست یا نه؟

مونده به نظریه دکترت

من دکترم دو ماه اول ازاد سازی هم داد

ماه سوم‌گف نیاز نیس فقط کلومیفن خالی

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
عكس رنگي برين 

دکترم گفته تا عید حامله نشی بعد عید باید بری

2740
این تاپیکو ادامه بدیم ببینیم کی حاجت روا میشه به حق آبروی فاطمه زهرا که اینماه میلادشون بود عیدیمونو ...

ايشالا به حق پنج تن خدا حاجت همه منتظراي كم تحمل و بده من كه ديگه صبرم تموم شده

2706