2733
2734

امروز داییم زنگ زد گفت به شوهرت بگو با هم بریم خونه خواهرت برای تبریک ازدواجشون( خواهرم تازه ازدواج کرده) گفتم باشه میگم فردا بریم شوهرم اومد گفتم دایی گفته( شوهرم پسرخالمه) بریم خونه خواهرم برای تبریک ازدواجش گفتم لازم نبست چیزی ببریم تازه کادو دادیم بریم سر بزنیم بیاییم دایی اینا هم میرن برگشت گفت نمیرم مگه من به تو گفتمی بریم جایی تو به حرفم گوش میکنی میری منم گفتم چه ربطی داره این فرق میکنه دایی گفته بریم خب نیا من خودم تنهاییی میرم دید ناراحت شدم گفت شوخی کردم منم گفتم شوخیت جاش خوب نبود یعنی چی شوخی کردم حرف دلت بوده زدی دیگه( ۱۰ روز پیش جاریم زنگ زده بود(نامزده) گفت پدر و مادرم رفتن مسافرت بیایین خونمون باهم ….. بخوریم منم قبول نکردم به شوهرم گفتم اولا زشته پدر و مادرش خونه نیستم بریم خونشون بعد گفتم من اهل الکل اینا نیستم دوست ندارم تو جمعی که میخورن من باشم بریم بابات بفهمه مارو میکشه و نرفتیم خیلی هم دعوا کردیم با شوهرم سر این احساس میکنم به خاطر این گفته نمیدونم چطوری برخورد کنم موندم فردا ببرمش یا خودم تنهایی برم خسته شدم دیگه شوهرمم میگه تو حساسی شوخی کردم منم میگم چه قدر میخوایی با شوخیات منو ناراحت کنی منم دلم میشکنه فردا هم نمیخواد بیایین تنهایی میرم گفت نمیزارم بری منم گفتم به تو ربطی نداره من میرم 

موندم چی کار کنم نمیدونم باید ناراحت میشدم یا نه😭آخه دلم شکست

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
نه تنها حساسی بلکه عقلم نداری واسه ازدواجت زود بود. 

چرا؟؟

خدایا قربونت برم نگذار هیچ آرزویی آرزو بمونه آرزوی همه رو برآورده کن میدونم که میتونی و منتظرم که این کاررو بکنی میدونی تو دلم چیا میگذره🙏🙏

فردا با همسرت برو 

تا بدونه رییس کیه 😐

قهر و تموم کن و اصلااا و ابدا دیگه به روش نیار 

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 

به هیچ وجه خونه کسی نرید وقتی صاحبخونه نیست

یه بنده خدایی همین کار رو کرد

اینقدر براش داستان دراومد

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
سرچیزایی که خیلی جدی نیستن بحث نکن برای چیزای مهم تر بعدا به مشکل میخورین

بدجور دلم شکست آخه هرجا میگه میرم نمیدونم چرا اینطوری گفت 

به هیچ وجه خونه کسی نرید وقتی صاحبخونه نیست یه بنده خدایی همین کار رو کرد اینقدر براش داستان دراوم ...

منم به خاطر همین قبول نکردم برم به شوهرم گفتم اگه جاریم خونه خودش بود میرفتم ولی خونه پدر و مادرش که خونه نیستن نمیتونم برم اتفاقی بیفته سر ما میفته ولی از اون موقع لج کرده

سعی کن هم جاهایی که شوهرت رو دعوت میکنن بری اگه بهت آسیب نمیرسه چون بعد یه مدت عادت میکنه تنهایی بره

آخه خونه جاریم نبود خونه پدر و مادرش بود به مادرشوهرم گفتم بریم یا نه گفت نه نرید حتی گفت پدر و مادرش بعدا میفهمن بد میشه

تجربه بهم ثابت کرده لجبازی بحث همه چی رو خراب میکنه سیاست داشته باش سعی کن بحث نکنی چون بعدا حرفت خر ...

چه طوری برخورد کنم؟

آخه خونه جاریم نبود خونه پدر و مادرش بود به مادرشوهرم گفتم بریم یا نه گفت نه نرید حتی گفت پدر و مادر ...

خب بدون بحث بهش بگو دیگه موارد دیگه که بدم میاد اینا رو نگو در عوضش بگو باشه آخر هفته بیان خونه ما من اونجا راحت نیستم 

2706