2733
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1937503 بازدید | 85533 پست
گوشت چرخکرده،لپه،برنج نیم پز،پیاز داغ،تخم مرغ

اب پیاز راباید بگیرید بعد خود پیاز رابریزیدلپه هم باید دوبارخوب چرخ کنید سبزیجات هم اگه داخلش میریزید سبزیجات خشک بریزید 

قامت ببندرعنای من!قامت ببندای قیامت قامت من!قامت ببندودمی دربرابردیدگانم بایست ای همه ایمان همه عشق همه خوبی!می دانی این روزهاچه می گذردبه سراپرده محبت تو؟دلم رامی گویم همان که بی تاب توست,همان که تک درختش خواستی که تنهااوباشدواسمانش تو!ای خوش ترین بهانه ماندن!ای ارزوی ارزوهایم,ای رضوان بهشت جاودانم!بیا!بیاومرابه خدمتی بگمار!بیابگواب عاشقی بردستت بریزم!بیابگوبخوان,بخوانم!بگوبگردبگردم بگوبمیر,بمیرم!اماای داغ توبردل!اگردربیداری نمی توانم بیابمت به خواب وخیالی هم ازتوقانعم!مگردررویاببینمت ای دست نیافتنی ترین نایافته!من اگرغرق گناهم بادلم که اکنده ازیادتوست چه می کنی!باچشم هایم که دریادریاگریسته است چه می کنی؟باسینه ام که شرحه شرحه زخمی فراق است چه خواهی کرد؟مگردرهجران دیگری سوخته ام؟!حسرتابرحسرت جاویدمن حسرت که دمی بی حسرت نزیستم!حسرت برروزگارجوانی که درغمت گذشت!نمی دانم اگردیدارت نصیبم نشوددلیلم برای زنده بودن چیست؟امامولایم ای همه امیدم!توامروزبهانه گریستنم هستی وفردابهانه بودنم!امامن نمی دانم بدون توکدام صراط مستقیم رابیابم!نگران ان جمعه ای هستم که دلم برای تونگیرد!می دانی انسانهادیرباورندوزودرنج واگرتوسراغم رانگیری می گویم اونیزمرافراموش کرده است مرادریاب پیش ازانکه ازدست بروم
سبزی و آرد نخودچی نداره؟ مامان من یکم آرد نخودچی میزنه.تخم مرغ نمیزنه.

ماهم تخم مرغ نمیزنیم اردنخودچی میزنیم مادرم هاونگ سنگی داره گوشتاخوب میکوبیم بعد برنج خیس خورده راخوب میکوبیم پیازم میکوبیم روش ادویه نمک فلفل یکم هم اردنخود وسبزی خشک اینقد سفت وخوشمزه میشه لپه هم دوس نداریم نمیریزیم

قامت ببندرعنای من!قامت ببندای قیامت قامت من!قامت ببندودمی دربرابردیدگانم بایست ای همه ایمان همه عشق همه خوبی!می دانی این روزهاچه می گذردبه سراپرده محبت تو؟دلم رامی گویم همان که بی تاب توست,همان که تک درختش خواستی که تنهااوباشدواسمانش تو!ای خوش ترین بهانه ماندن!ای ارزوی ارزوهایم,ای رضوان بهشت جاودانم!بیا!بیاومرابه خدمتی بگمار!بیابگواب عاشقی بردستت بریزم!بیابگوبخوان,بخوانم!بگوبگردبگردم بگوبمیر,بمیرم!اماای داغ توبردل!اگردربیداری نمی توانم بیابمت به خواب وخیالی هم ازتوقانعم!مگردررویاببینمت ای دست نیافتنی ترین نایافته!من اگرغرق گناهم بادلم که اکنده ازیادتوست چه می کنی!باچشم هایم که دریادریاگریسته است چه می کنی؟باسینه ام که شرحه شرحه زخمی فراق است چه خواهی کرد؟مگردرهجران دیگری سوخته ام؟!حسرتابرحسرت جاویدمن حسرت که دمی بی حسرت نزیستم!حسرت برروزگارجوانی که درغمت گذشت!نمی دانم اگردیدارت نصیبم نشوددلیلم برای زنده بودن چیست؟امامولایم ای همه امیدم!توامروزبهانه گریستنم هستی وفردابهانه بودنم!امامن نمی دانم بدون توکدام صراط مستقیم رابیابم!نگران ان جمعه ای هستم که دلم برای تونگیرد!می دانی انسانهادیرباورندوزودرنج واگرتوسراغم رانگیری می گویم اونیزمرافراموش کرده است مرادریاب پیش ازانکه ازدست بروم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام

با اینکه دخترم نذاشت شب راحت بخوابم اما بازم صبح زود بیدار شدم خواستم کارامو بکنم که دیدم سرگیجه شدید دارم ترجیح دادم استراحت کنم اما تبدیل شد به یه خواب طولانی😁

بعد از بیدار شدن گردگیری کردم،خونه رو جاروبرقی کشیدم،چندتا ظرف بود اونارو شستم،با خواهرم تلفنی حرف زدم،اتاقو مرتب کردم ناهارمم آماده کردم،الانم دخترخانومو خوابوندم خورشت شاممو بار گذاشتم مونده سرخ کردنی ها و برنجش که از الان زوده اونم به وقتش انجام میشه،اگه خدا بخواد و اهالی منزل یاری کنن امروز قدم اول خونه تکونی رو برمیدارم و یکی از کابینتارو مرتب میکنم.شبم حتما باید دخترمو ببرم حموم.

خانوما گوش دخترمو که سوراخ کردیم تو درمونگاه یکی انداختن گوشش گفتن بعد یه هفته دربیارین طلا بندازین حالا هم میخوام در بیارم از گوشش نمیذاره راه حلی دارین؟

سلام با اینکه دخترم نذاشت شب راحت بخوابم اما بازم صبح زود بیدار شدم خواستم کارامو بکنم که دیدم سرگی ...

خوابید از گوشش دربیار.

راحت تو گوشش میچرخه؟

این نیز بگذرد...                                                       
2728
سلام با اینکه دخترم نذاشت شب راحت بخوابم اما بازم صبح زود بیدار شدم خواستم کارامو بکنم که دیدم سرگی ...

من چه خاطرات وحشتناکی از گوش سوراخ کردن دارم.!!!!گوشم به گوشوارهای بدلی به گوشم حساسیت میداد و زخم میشد فجیع!بعد با کلی پماد و....گوشواره رو در میاوردن.بعددیگه مادربزرگم به روش سنتی سوراخ کرد و هنوزم که هنوزه خوبه.

این نیز بگذرد...                                                       

سلام دوستان

چند روزه همش بیرون کار دارم همش مشغولم و نشد بیام گزارش بدم امروز ساعت پنج ونیم بیدار شدم نماز و دعاهای روز رو خوندم همسرمو بدرقه کردم و دوباره رفتم تو  ختخواب ساعت نه پاشدم با دخترام صبحانه خوردیم بعدش ظرفا رو شستم و پنیر درست کردم لباس ها رو شستم و پهن کردم بعد بعد از اون میوه و سبزیجات رو ضد عفونی کردم ناهار درست کردم  خوردیم وجمع کردم چای گذاشتم   و رفتم دکتر و آش و لاش رسیدم خونه واقعا دکتر رفتن تو این کرونا خیلی سخته اومدم لباسامو عوض کردم و خودمو ضد عفونی کردم نمازمو خوندم سریال دیدم دیگه حوصله کاری ندارم باید  شام بخوریم و زیارت عاشورا بخونم و مسواک و لا لا شب خوش

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست/هرکسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود/صحنه پیوسته به جاست/خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد....
سلام عزیزای دلم     من این چند روز حال روحی مساعدی نداشتم     فکر کنم همه مید ...

سلام رفیق ...ان شالله به شرایط دلخواهت نزدیکتر بشی

سوسن بعضی وقتا دلم می‌خواد دکمه زمان رو بزنم ده سال برم جلو فقط واسه اینکه این روزا بگذره تموم بشه بره فکر کنم شما به ۱۵سال جلو رفتن احتیاج داری که پسرت از آب و گل در بیاد متاسفم  که کاری ازدستم بر نمیاد تا حالت روبه راه بشه 

گزارش امروز :

قورباغه# همسرم کارای عقب افتاده بیمه خودشو انجام داد فقط من موندم    

ادامه ی دسته بندی اطلاعات 

کتاب# دوتا کتاب از جلال ال احمد خوندم که باعث شد زده بشم ازش ...اصلا قابل مقایسه با کتابای قبلیش نبود اسمشون اورازان و جشن فرخنده بود یه کتاب صوتی هم گوش دادم به اسم گلدسته ها و فلک( هر سه داستان کوتاه بودن)

سبک خوندنم رو  عوض کردم یه کتاب دیگه خوندم به اسم ۹مرد موفق ۹۰رمز موفقیت+نکته برداری 

ورزش# ۸حرکت ورزشی تو ۳نوبت هر کدوم ۱۵تا و پیاده روی نیم ساعت

دياناهستم هر چه تبر زدی مرا زخم نشد !! جوانه شد  هرکجای ایرانی مراقب خودت باش .....
2738
سلام عزیزای دلم     من این چند روز حال روحی مساعدی نداشتم     فکر کنم همه مید ...

تپلو جان نگران نباش انشالایه روز جواب این سختیاتا میگیری اتفاقا چن وقت پیش تلویزیون یه بوکسر رانشون میدادکه میگفت بچه بودم بیش فعالی شدید داشتم وهمه بچها رامیزدم 

بعد پدرش برده بودش ثبت نام بوکس کرده بود حالایه بوکسر شده بود ومیگفت بچهای بیش فعالااگه هدایت کنی به جایی غیر ممکنه یه چیزی نشن 

به جای سیب زمینی با مرغ هم میشه، مرغ رو کاملا خشک می کنیم و میزاریم رو نمک.🌹🌹

منم یبار تومجله خوندم مرغا اینطوری دستورشانوشته بود فقط شکم مرغا پر میکرد بعدم میپیچید تو ورق نسوز 

سلام عزیزم واقعاشرایطت رادرک میکنم چون دوستم بچه اش پیش فعاله و واقعا سخته اما به اینکه قوی هستی شکی توش نیس من همیشه پست هاتومیخونم و ازتون انرژی میگیریم ایشالا خدابه دلت ارامش بده و گل پسرتم به خوبی و خوشی زودتر بزرگ بشه تا شما کمتر اذیت بشی 

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
سلام خانوووما وقتتون بخیییر😘🤭 این گزارش  ۲۶ بهمن یکشنبه امروز ساعت ۱۰ بیدار شدم☺ 🌼رخت ...

افرین به این انرژی 🌹

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹

سلام خانوما من امروز تازه تایپیکتون رو دیدم و دوست دارم که همراهتون باشم،فقط این که باید چه کاری بکنم؟کار روزمرم رو بگم یا برنامه ریزیم رو یا...؟یه ذره راهنماییم کنید تا منم بتونم تو تایپیکتون شرکت کنم .ممنون

سلام خانوما من امروز تازه تایپیکتون رو دیدم و دوست دارم که همراهتون باشم،فقط این که باید چه کاری بکن ...

سلام خوش اومدی

هم برنامه ریزیت برای کارهای روزانه رو بگو هم کارهای عقب افتاده و بیا گزارش بده.

این نیز بگذرد...                                                       
2706