2737
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1940040 بازدید | 85651 پست
واقعا معضلی شده ها.  من  سعی میکنم به اجبار یه سری کارها رو انجام بدم.  از همین امر ...

چیزهای آبکی زیاد نخور 

من خودم بلغمم بردم تو صفرا   منم مجرد بود فقط خواب بودم بهم میگفتن سوسن خواب آلو یادمه یه بار از مدرسه اومدم تا فردا صبحش خواب بودم دوباره بیدار شدم رفتم مدرسه 

میدونی چی کار کنی آب و چایی زیاد نخور فقط دو قلپ هر دفعه برا رفع تشنگی

فلفل زیاد کن تو غذات

ویتامین دی هفته ای یهبار 5هزار یا اگه کمه ویتامن دیت 50 هزار بخور

تو نت بزن غذا های بلغم زا اونا رو کم کن

شام به هیچ عنوان 8 شب به بعد نخور آب م که شبا نخور

منی که یه زمانی 16 ساعت میخوابیدم الان چند ساله 7 ساعت میخوابم 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
چیزهای آبکی زیاد نخور  من خودم بلغمم بردم تو صفرا   منم مجرد بود فقط خواب بودم بهم میگفتن ...

آب جوش هم نخورم؟ آخه از صبح بجای آب معمولی و خنک، آب جوشیده ولرم شده خوردم البته دو بار. 

امروز از خواب بیدار شدم مقدمات ناهار رو آماده کردم، پسرم درس و امتحان داشت کمی بهش کمک کردم ولی دوباره خوابم گرفت. روی مبل نیم ساعتی خوابیدم . اما بیدار که شدم حالم بهتر بود. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان ارده شیره خور و اساتيد  میشه بگید در طی روز یا هفته چقدر مجاز به خوردن ارده شیره هستیم� ...

من خوندم سه بار در هفته خوبه. گرمیجات رو اگه زیاد بخورن برای کبد مشکل ساز میشه. 

میدونی این کارشناسای طب سنتی هر کدوم یه چیزی میگن. من واسه رفع بلغم از یکی برنامه گرفتم بعد اونو به یک کارشناس دیگه نشون دادم گفت اشتباهه! خوردن اینهمه گرمی به بدن آسیب میرسونه.

من خوندم سه بار در هفته خوبه. گرمیجات رو اگه زیاد بخورن برای کبد مشکل ساز میشه.  میدونی این کا ...

پس با این حساب زیاده روی کردم همون هفته ای 3بار میخورم 

مرسی عزیزم 

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄
2731
آموزش تولید محتوا ؟؟؟ میشه ازش بگی  من خودم خیلی دوست داشتم توی سوشال مدیا تولید محتوا داشتم ...

به نظرم کار جالبیه

شما تو چه زمینه ای میخوای فعالیت کنی؟

این نیز بگذرد...                                                       
عزیزم ببخشید فضولی میکنم اما آزمایش دادی ممکنه تیروئید کم کار داشته باشی

خواهش میکنم اصلا فضولی نیست. خوشحال میشم کسی با همفکری کمکم کنه.

آره قبلا آزمایش دادم. نه کم خونی نه تیرویید مشکلی نداشتم. 

ولی بفکرم رسید یه بار دیگه آزمایش بدم البته میمونه واسه وقتی که یکم بار کرونا سبک بشه 

چیپس چه طوری درست میکنی؟ مث بیرون میشه؟

راستش خوب میشه.ما که خانوادگی پسندیدیم, مخصوصا اینکه سالمه چون تو فر درست میکنم نه تو روغن. حلقه ای نازک برش بزن, من با غداساز برش میزنم, دستی اونقد نازک نمیتونم دربیارم, بعد یک ربع بیست دقیقه ای تو آب یخ میذارم و بعد تو یه کاسه یکم روغن و ادویه دلخواه و نمک میریزم و سیب زمینی ها رو بهشون آغشته میکنم و توی سینی فر میچینم.دماش همون ۱۸۰, مدت زمانش بستگی به فر داره, واسه من تقریبا بیست تا بیست و پنج دقیقه لازمه.تو فر گازی.

تو مگو همه به جنگند و ز صلح من چه آید /  تو یکی نه ای هزاری تو چراغ خود برافروز
قبل از کرونا هدف های زیادی داشتم ادامه ی کلاس زبانم که مجردی میرفتم، اموزشگاه رانندگی، مرحله ی سوم ک ...

عزیزم تمام این هدف ها رو الان که تو خونه ای میتونی با قدرت ادامه بدی, شیرینی و کیک میتونی اونایی که یاد داری رو درست کنی و هی خودت رو به چالش بکشی, کیک های مختلف رو ببینی و بخوای که اونها رو درست کنی, با همون تزیینات.

واسه زبان هم الان حتی اموزشگاه ها هم دوره هاشون رو انلاین برگزار میکنن, میتونی شرکت کنی و ساعتش رو هماهنگ کنی با اموزشگاه.

حتما از این فرصت خونه نشینی بهره ببر, مخصوصا که بیشتر اموزش ها الان انلاین شدن و میتونی از خیلی از افراد و اموزش هاشون استفاده کنی. موفق باشی 💪💪.

حتما واسه ما هم بگو تا ما هم انرژی بگیریم💪💪

2738
خسته نباشی ...خیلی گزارشاتون دوست دارم وقتی میبینم یکی سقفی دارع برا زندگی غذایی دارع بخوره ظرفشو بش ...

🌷🌷🌷

راستش خوب میشه.ما که خانوادگی پسندیدیم, مخصوصا اینکه سالمه چون تو فر درست میکنم نه تو روغن. حلقه ای ...

مرسی   منم برم تو کارش   

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
آب جوش هم نخورم؟ آخه از صبح بجای آب معمولی و خنک، آب جوشیده ولرم شده خوردم البته دو بار.  امرو ...

بخور که ولی کم 

نمیشه بدون آب بود که 

سلام دوستای گلم دلم براتون تنگ شده بود خیلی خوبه که اینقدر باانگیزه هستین😍😍

چرا گزارش نمیدی؟!!!

بیا بگو چیکارا کردی؟

این نیز بگذرد...                                                       

سلام

ظهر بخیر

امروز صبح بعد از بیداری سریع رفتم فیلم ورزش رو گداشتم و باز۳۵ دقیقه ورزش کردم.

پلانک و پروانه هم زدم.

سعی میکنم غذا هم کمتر بخورم

با پسرم درسش رو کار کردم.

رفتم نانوایی و تقریبا یک ساعت و۱۵ اونجا بودم🤪

ناهارم رو قبلش آماده کرده بودم.

لباسها رو شستم‌

و نهار خوردیم.

الان سرکلاس هستیم .

کلی هم کار برای عصر دارم!!!

این نیز بگذرد...                                                       

عذاب وجدان داره دیوونم میکنه دلم میخاد پیامای پر از تجربه و انرژی همتون رو بخونم ولی همیشه فرصتش پیش نمیاد برام

دوستان من شروع کردم صبح و شب عسل و سیاه دانه و کمی دارچین میخورم شنیدم خاصیتش بسیار زیاده دیگه خودتونم میدونین احتمالا. 

ی کار مثبت دیگه که کردم درس 21 از کتاب 504 لغت هم حفظ شدم تا الان 240 لغت جدید حفظ شدم🤩

ایشالا تا آخر دی 40 درس رو تموم میکنم 

و اینکه هر شب دارم سوپ میذارم که بدن گرم شه و پیشگیری شه از سرما و ویروس

الانم یه کلاس آنلاین ثبت نام کردم باید برم برنامه ریزی هامو بنویسم براش

رسد آدمی به جایی که به جز خدا نبیند...
2706