2733
2734
عنوان

طبیعیه بعد دوسال ....؟

715 بازدید | 88 پست

طبیعیه بعد دوسال  هر وقت یادم میوفته کسی که دوستش 

داشتم چون من زیبا نبودم به من خنده اش میومد و 

محل من نداد مثل روز اول عرررر میزنم و اشکام جوری 

میچیکه که انگار دیروز این اتفاق افتاده 

امروز  ۱۴۰۳/۲/۲۱❤آغاز تولد دیگری در من است . منه جدید‌🥰هرسال این روز یه یاد ماندنی را جشن خواهم گرفت و به خودمی بالم که منی جدید در خود ساختم .🌹دیگر حرف بقیه برایم ارزشی ندارد 💃💃 من می‌توانم 💃💃لالا لای لای لا💃💃💃💃💃💃امروز روز شروع ترک عادت های بد زندگی من هست 🫂🫂🫂🫂دیگر تو در ذهن من جایی نخواهی داشت A 🌱 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه 

خودتو سرگرم کن که یادت نیاد

جانان من ؛ به تو خواهم اموخت خانم بودن را تو قوی خواهی شد همانند مادرت .. جانیار من ؛ به تو خواهم اموخت مرد بودن را ، تو وفادار خواهی بود همانند تکیه گاهت .. همانند پدرت.
2742
2740
اون کج سلیقه بوده به تو ربطی نداره

مرسی که سعی داری مند آروم کنی 

ولی حقیقت واضحه  و تلخ 🙂

امروز  ۱۴۰۳/۲/۲۱❤آغاز تولد دیگری در من است . منه جدید‌🥰هرسال این روز یه یاد ماندنی را جشن خواهم گرفت و به خودمی بالم که منی جدید در خود ساختم .🌹دیگر حرف بقیه برایم ارزشی ندارد 💃💃 من می‌توانم 💃💃لالا لای لای لا💃💃💃💃💃💃امروز روز شروع ترک عادت های بد زندگی من هست 🫂🫂🫂🫂دیگر تو در ذهن من جایی نخواهی داشت A 🌱 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 

مشکل از شعور اون ادمه که این حرفو بهت زده 

ولش کن فراموش کن کلللللللی حرفای بد و طعنه و کنایه و تیکه میشنویم در طول روز از انواع و اقسام آدم مگه باید تا یادش میوفتیم گریه کنیم؟!!!!!

خودت رو دوست داشته باش اسی دیگم گریه نکن بسپارش به خدا همه چیو

مرسی که سعی داری مند آروم کنی  ولی حقیقت واضحه  و تلخ 🙂

چرا بخوام ارومت کنم مگه بچه ای؟؟؟؟

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
چرا باید به یه عنتر فکر کنی  وبخاطر طرز فکر احمقانش گریه کنی

از حرف زدنشون مشخصه که تا حالا احساساتتون در گیر نشده 

2706