2737
2739
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1957480 بازدید | 86226 پست

سلام 

ظهر بخیر

من امروز بعد صبحانه بچه ها تنبلیم رو آغاز کردم !!!!تا ساعت ۱۱ .بعد حاضرشدیم و رفتیم با پسرها برای خرید.

خریدها رو انجام دادیم و اومدیم خونه.

رفتم سراغ ماشین.توش افتضاح شده بود کلا همسر من فقط سوار ماشین میشه و استارت  تاااا بنزین تموم بشه و تو راه بذارش و به خط و خش روی ماشین حساسه دیگه به بقیه چیزها کار نداره.از جمله نظافت داخلی.خلاصه با سیف و اکتیو افتادم به جون ماشین توش خوب شد مخصوصا راننده و شاگرد اما برای صندلی عقب دیگه جوون نداشتم فقط یه سرسری لکه گیری گردم و دستمال کشیدم.

روشم گداشتم برای خودش اگه بتونم راصیش کنم.

خلاصه اومدم بالا ناهار این طفلکها رو دادم.

خربد ها هنوز بیرونه!!!😐

الانم یه لالا کنم و بعد پاشم مشغول ادامه کارها بشم.

این نیز بگذرد...                                                       

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام خانمها

امروز یه ذره کارام زیاد بود ولی از خودم راضی ام چون فراتر از برنامه ای که دیشب نوشتم پیش رفتم و این پیشرفت باعث میشه که خستگی ام از بین بره.

اعمال عبادی انجام شد.

برای دخترم غذای کمکی درست کردم.لباسهاشو با دست شستم.چند نوبت به دخملی غذا دادم.اسباب بازیاشو شستم.

ملحفه های شسته شده را تا زدم.پتو شستم.حوله شستم.

سالن را تی کشیدم.

راه پله ها را از بالا تا پایین جارو کردم جارو را شستم.

سطلهای آشغال را شستم. زباله ها را تفکیک شده بیرون گذاشتم.

داروهای تاریخ گذشته را جدا کردم.

مشکوفی درست کردم البته به جای وانیل هل ریختم.

ظرفها را شستم.امان از این لکه سینک هنوز نرفته

قورمه سبزی درست کردم.

برسمو شستم و به موهام روغن نارگیل زدم. دخترمو حمام دادم و خودمم دوش گرفتم به موهام روغن ارگان زدم و به صورتم آبرسان.

حمام را حسابی شستم.

کتاب خوندم.

یه ذره نت گردی کردم.

خانمهایی که در بورس هستید اصلا نگران نباشید این ریزش نیست واین اصلاح هست پس برای بلند مدت به بورس نگاه کنید و سهاماتون را نفروشید😎

دیگه کار خاصی ندارم فقط سفره افطار را دارم و مرتب کردن آشپزخونه.

حالا هم برم واتس آپ ببینم چه خبره؟!

شهرزاد جون یه بار دیگه از طرف من محمد را ببوس یعنی دلم غنج میره میبینمش ماشاالله😍😍

قهرمان خودت باش 
2731
خب دوس جونااا   حتما همگی دیشب حسابی توبه کردین ، پس پیش به سوی تولدی دووووباره 💪 دیگه جرا ...

تولد دوباره ات مبارک فاطمه جان. ان شاالله هممون مورد لطف و مغفرت خدای بزرگ واقع شده باشیم.

متنهاتون عالی و انگیزه دهنده هست عزیزم . هر روز ی تلنگر بخوریم خیلی خوبه گلم🌺💖💖

سلام ملودی جان خوبین طاعات وعباداتتون قبول درگاه حق. چه بدناراحت شدم😞اگه قابل باشم برای حل مشکلتو ...

ممنونم سوین جان. کم پیدایی خانم. گزارشای خوبتو دیگه نمیبینم.

ان شاالله که روزگار شما هم بر موفق مرادتون باشه همیشه و موفق باشید🌺💖

ملودی جان آنقدر رفتم دکتر ک دیگه حاضر نیستم برم حتی از بافت پوستم نمونه برداری هم کردم  خلاصه ک ...

ان شاالله سلامتیت هر چه زودتر برگرده.

دکترای شیمیایی معمولا مسکن موقت میدن هیچوقت بیماریها رو در واقع درمان قطعی نمیکنن. شما باید ریشه یابی کنید.من اطلاعاتی در مورد مشکل شما ندارم ولی حدسم ی خورده سمت این میره که خون بدنتون رو باید پاکسازی کنین با غذاهای خوب و مواد معدنی و مغذی.  شاید کمبود ویتامین خاصی دارین. شاید اب بدنتون به شدت کم هست. مصرف اب میوه طبیعی و شیره انگورتون چقدر هست .سبزی جات تازه چی میخورین و ازین حرفا.....

عصبانی زیاد میشین؟ کنترل خشم و ذهنتون چطور هست؟

افکارتون منظمه. صدای ذهنی دارین و.....

البته بنده اطلاعات برای درمان ندارم عزیزم...برای همین

حتما ی مشاور طب اسلامی خوب پیدا کنین.

ی کاربری هست به ماتیوس تو سایت.منم ی هفته هست که پیداش کردم.

سرچش کنین روزی چندبار تاپیک مشاوره میزنه .مزاج شناسی هم میکنه شاید بتونه بهتون کمک کنه.

2740
منظم بودن قاعدگی فقط برای بارداری نیست که! این نشون  دهنده اخلالات هورمونی و...ست.درثانی سلامتی ...

ممنون خانومی منظورتونوفهمیدم میگم دیگه بچه نمیخوام ولی بخاطرپریودم بایدبرم دکتر

زندگی رو دوست دارم باهمسروبچه هام  
ممنونم ازت     تقریبا تموم شده باید وارد فاز عملیاتی شم    

فدای شما ، وای چقدر خوبه 😍

مرحبا  به این همت 👌

میفهمم چقدر می تونه سخت باشه تهیه ی یه  همچین لیستی!!! 

اگر بتونید حتی عکسشم برامون بزارید بی نهایت ممنون میشیم ، مطمئنا  دردقبالش تا وقتی که ماهم ازش استفاده کنیم  ثوااااابیه که سرازیر میشه به سَمتتون ها 💗

ولی خدایی حیفه این همه زحمتو به رایگان بخواید اینجا بزارید ،واقعا حیفه 

من که بعلاوه ی دعای خیر  هرچقدر بگید هزینه شم میپردازم  😍 

" اللهم عجل لولیک الفرج " 
تولد دوباره ات مبارک فاطمه جان. ان شاالله هممون مورد لطف و مغفرت خدای بزرگ واقع شده باشیم. متنهاتون ...

ممنونم ازتون ملودی عزیزم ❤

امیدوارم واقعا تلنگر باشه برای دوستان 

من خودم برای خودم گاهی مینویسم و اهدافمو یادآوری میکنم 😅

شماهم در تکمیلش کمک کنید 

تا پیشرفت شخصیتی همه مون  روند سریع تری پیدا کنه 🙏

راستی ممکنه جسارتاً سنتون رو بپرسم !

متنت عالی بودعزیزم حسابی انگیزه گرفتم👌 فقط دوستان من تولباس اتوکردن خیلی تنبل شدم متاسفانه🙈بخداصب ...

فدای شما 

امیدوارم واقعا مفید بوده باشه !!!  

اتوی لباس تقریبا  بین اکثریت از جمله خودم  معضله !!! 

اما یه سوال : خب حالا شما اتو نکردی  همسرتون خودشونم اتو نکرد و همونجوری پوشید ؟!! 

من خودمم متاسفانه و خجالتانه خخخخ  صبح قبل از رفتن همسرم قبل بیداریش سریع یکی براش اتو زدم 

شمام  همینکارو کن حداقل  قبلِ پوشیدن سریع یه اتو بکش !! 

اما راهکارِ کار ساز میخای :  اصلا  نگو  اووووه  این همه لباسو چجوری بشینم اتو کنم ؟ 🤒

روزی یکی یا هررروقت حسش بود  یه دونه  فقط یه دونه  اتو بزن  

اینجوری راحت میشی 

من نمی دونم امروز آفتاب از کدوم ور زده بود   نشستم کللل لباسای اتویی رو  اتو زدم  

اصن مدتها بود  بعید بود از من چنین رفتاری  😱خخخخخ 

این متون انگیزشی بالاخره  به یه دردایی میخوره دیگه !!! 

🌺   بچها چه حسِ خوبی داره اگه واقعا بتونیم ساعت خوابمونو  یه جور تنظیم کنیم  که ...

بچه ها دو نکته ی اساسی  رو صبح جا انداختم  !!!! 

دستمالِ کله هاتونو ببندین 🤕  که باز اومدم خخخخ 

میدونم اینایی که میگم همش تکراریه و خودتون انجام میدین و استادین ها 

بخدا برای یادآوری خودممم بیشتر دارم مینویسم  ببَهشید !

و اما دو نکته ی اساسی و مهم از نظر شخصِ بنده : 

🌺  حضور قلللللب تو نمازها مون    (بنظرم حتتتما باید بصورت چالش  بیایم گزارشش کنیم )   چرا که کلی آروم تر و  محکم تر و عاقل ترمون میکنه !! 

🌺 دائم الوضو بودن ، (مثل آذینِ عزیزمون )

چرا  که اینجوری حتی خواب و غذا خوردنتونم عبادت محسوب میشه  و چه راهی آسون تر از این برای هرچه نزدیک تر شدن به پروردگار مهربونمون 

اینو من سالهاست سعی در رعایتش داشتم اما دو سه سالی بود که بی اهمیت تر شده بود برام متاسفانه 

اما از عید تا حالا باز سعی در حفظش دارم 

خدای مهربون خودش به تک تک مون کمک کنه 💚

لذت ببرید از زندگی و زمان حالتون . 

تامام 

شما هم نکته ای  برای رشد و تعالی مون  دارین

حتما تکمیل کنید  لیست رو 🙏

2706