2752
2734
عنوان

*برنامه و راهکاربرای مدیریت کارهای خونه *

| مشاهده متن کامل بحث + 1967666 بازدید | 86622 پست

سلام. طاعات و عباداتتون قبول باشه. 

ساعت 8 و نیم بیدار شدم. 

یکی از اتاق هارو مرتب کردم و جارو دستی زدم. 

آبگرمکن دوباره ازش آب فوران کرد دیگه همسرم رفتن یدونه خریدن.

و تا بیان وصلش کنن تا بعد از ظهر طول کشید و تا اون موقع آب نداشتیم. 

منم زیاد حس کار نداشتم. 

صبحانه و ناهار و میان وعده بچه ها و شیر ببعی. 

اتاق بچه ها رو مرتب کردم. 

یکم آشپزخونه رو مرتب کردم 

همسرم آبگرمکن و وصل کردن 

منم افطاری حاضر کردم و چیدم. 

بعد افطار نمازم رو خوندمو حسااااابی آشپزخونه رو تمیز کردم. 

سماور و شستم و خشک کردم و پر کردم 

پا سماوری هارو شستم و خشک کردم 

گاز و چدنهاشو پاک کردم 

اسفند دود کردم 

روی کابینت رو مرتب کردم و تمیزز ز کردم 

کاشی ها رو دستمال کشیدم. 

ظرفها و شستم و سینک رو شستم وو خشک کردم. 

همسرمم جارو برقی و درست کرد خدارو شکر. 

یه سری وسیله هم خریده بود جا به جا کردم. 

و دخترم باقالی میخواست گرم کردم با هم خوردیم. 

شبتون بخیر عشقا. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من پسو دارم ، میشه عکسش برام بزاری 💝

اره عزیزم صبح عکس ميندازم برات میذارم الان همسرم خوابه میترسم برم سراغ کشو صدا بده بدخواب شه. 

اگر  مشابه همسرم باشه کاملا رفع میشه اما باید مداوم استفاده کنی

به آرزوهام قول رسیدن دادم.😄 من لایق بهترینام😄

سلام دوستان دیروز صبح زود رفتم مدرسه هرچند شاگردام تیومده بودن ولی تا ۱۲و نیم موندم

دخترا خونه بودن و برگشتم یه مقدار استراحت و نماز و دعا

بعدم خونه رو کامل جارو کشیدم

ظرفا رو دخترم شست

جز قرآنمو خوندم واسه حدیث جون صلوات فرستادم

لباسارو انداختم لباسشویی دخترم پهن کرد

افطاری آماده کردم

سرویسا رو تاید ریختم شستم

تراس رو شستم و سرویس بیرونی رو هم همینطور

خونه کاملا مرتب و تمیز شده 

افطار کردم و فیلم دیدم و بعدم احیا دیگه اصلا نخوابیدم 

راستی همسرم تو راهن یه ساعت دیگه انشالله میرسن باید برم دنبالشون

برم یواش یواش سحری بخورم 

فعلا خداحافظ🌹

حتما دکتر پوست برو عزیزم. تو طب اسلامی ما از روغن بنفشه پایه زیتون استفاده میکنیم موقع خواب ۲ الی ...

ملودی جان آنقدر رفتم دکتر ک دیگه حاضر نیستم برم حتی از بافت پوستم نمونه برداری هم کردم  خلاصه ک دکتر و ازمایشی  دیگه نمونده 

ممنونم از اطلاعات خوبت چشم حتما سرچ میکنم بازم ممنونم عزیزم😍

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

راستی سلام عزیزانم

الهی ک عباداتتون قبول باشه 🌹

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
سلام مهتاب جان گفتی دکترجودی یاد دکترارنست افتادم     راستش من هیچی نیستم فقط یک علاقه م ...

جودی جانم 

بیشتر مواردرعایت میکنم مثلا بیرون خیلی خیلی کم میرم ساعت خوابم منظم بوده الان چند روزه بهم ریخته😣ک انشاالله تلاش میکنم درست بشه

کارهایی ک باعث بشه عرق کنم تاجایی ک بتونم رعایت میکنم انجام نمیدم

ولی امان از این غذا آخه غذاهایی رو ک مناسب طبعم باشه زیاد نمیشناسم شما اگه میدونی بی زحمت بگو برام 

حالا باز خودمم سرچ میکنم تا بیشتر اطلاعات کسب کنم

شوهرم ک میگه کره بخور پوستت چرب بشه بنده خدا اونم دیگه هنگ کرده 

فکر کنم همه چی برای من بده😢 

راستی من عاشق املت میباشم اونم بده یعنی؟؟؟ 

مثلا من سوپ جو تا حالا خودم درست نکردم 🙈

بیشتر میر م خونه مامانم میخورم

و مثلا نمیدونستم عدسی بده برام😕

در هر صورت جودی جان ممنونم ازت خیلی متشکرم🌹

وای مهتاب جون خیلی ناراحت شدم برات امیدوارم هرچه زودتر خوب بشی و مشکلاتت رفع بشه واقعا سخته  م ...

خیلی ممنونم ارتین مهربونم

ن من اگزما دارم نمیدونم دقیق این پماد چیه باز حالا اگه زحمتی نیست برات عکس و مشخصاتش بذار سرچ کنم ببینم شاید ب کارم اومد 

ممنون عزیزم

مهتاب خانم ایشالا زودتر خوب بشین راستش یکی از بستگان همین مشکل رو داشتن با دارو کنترلش کردن خیلی بهت ...

خیلی ممنونم عزیزم

رسوب خون رو واقعا نمیدونستم

برای من دارو بی فایده بوده عزیزم

سلام مهتاب جان گفتی دکترجودی یاد دکترارنست افتادم     راستش من هیچی نیستم فقط یک علاقه م ...

جودی جان راستی شما در مسائل حقوقی و قانونی سررشته دارید ی سوال  در مورد مهریه دارم میتونم بپرسم؟؟ 

دکتر جودی عزیز و سایر دوستان  ب یاری سبزتان نیازمندم دیدید گفتم پوستم بهتر شده فکر کنم خودم خو ...

آخ عزیزم 💔

چقدر ناراحت شدم 😭

بحق این وقت عزیز  انشاالله زودتر سلامتی و آرامشتو بدست بیاری عزیزم 😔

" اللهم عجل لولیک الفرج " 
آخ عزیزم 💔 چقدر ناراحت شدم 😭 بحق این وقت عزیز  انشاالله زودتر سلامتی و آرامشتو بدست بیاری ع ...

شماها همه برای من عزیزید نمیخواستم ناراحتتون کنم میخواستم راه حل بدین اگه میدونین 

در هرصورت ببخشید❤

خیلی ممنونم از دعاهای خوبت رومینا جانم 

من قدیما یک برنامه نوشته بودم که همه چیز توش بود انجام واجبات، ترک محرمات، نیکی به والدین، رفتار با ...

وای این معرکه ست 😍😍👏👏

خدا خیرت بده  الهی ، جودی گُلی 😘

امیدوارم زودتر تکمیل شه 

" اللهم عجل لولیک الفرج " 
2706