2733
2734
عنوان

اگر کسی مامان صدات میکنه بیا تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2414 بازدید | 113 پست
یبارم تو بیمارستان کودکان ساعت ۶ صبح با صدای وحشتناک جیغ و گریه از جا پریدیم صدا جوری بد بود ک یه ما ...

بعضیا نمیدونن

بعضیا درست به پزشک شرح حال نمیدن 

بعضی اوقات پزشک به اشتباه خیال مادر رو راحت میکنه که هیچی نیست عیب نداره تا سه روز طبیعیه و در ادامه بهش توضیح نمیده که دیگه منظورش اسهال آب خالی نیست

و اینکه توضیح نمیده چه جوری باید آب بدن بچه رو تامین کنه 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چقد سخته بخاطر اشتباه پاره تنتو از دست بدی .... 

وحشتناکه 🙁

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
چقد سخته بخاطر اشتباه پاره تنتو از دست بدی .... 

پتاسیم بدن بچه به شدت افت کرده بود این بچه رو هر چقدر هم زودتر اعزام میکردن چقدر مگه میخواستن بیشتر بهش پتاسیم بزنن؟ مهم این بود که نمیذاشتن آب بدنش خشک بشه و دو روز زودتر میاوردنش 

ولی در هر صورت اینکه بدونین چه جوری مریضتون رو از یه بیمارستان بکشید بیرون مهم بود به نظرم

2728
واقعا ممنون شاید خیلیا بااین تاپیک هوشیار بشن و جلوی ی اتفاق بدو بگیرن 

خواهش میکنم عزیزم 🌹🌹🌹

2738
خانوم علی اقا خدا عمرت بده

عززززیزم😍😍😍ممنونم 🌹🌹🌹🌹

تاپیک خیلی خوبیه ایکاش پر بازدید بشه،  بچه ی منم ۷ ماهست با تعریف کردنت بغض گلومو گرفت،

استارتر نه فقط در این مورد که گفتی خیلی چیزهای دیگه هم هست که ما ترجیح میدیم سرمون رو مثل کبک تو برف فرو کنییم ولی باهاش مواجه نشیم 

من خیلی وقت ها اینجا میبینم که خیلی ها باردار شدن و میگن درد شدید داریم اغلب بهشون میگن چیزی نیست الکی نری سونوها دکترها فقط الکی میترسوننت، ولی من بهشون میگم حالا یه سونو چه ضرری داره خیالت راحت میشه که حداقل داخل رحمی هست( این بهتر از اینه که جونت رواز دست بدی یا خدای نکرده یکی از لوله هات رو) من یه بنده خدایی رو میشناسم یه زن جوون به خاطر بارداری خارج رحم جوننش رو از دست داد 

گاهی بعضی چیزها دست مانیست ولی جلوی خیلی چیزا رو میشه گرفت 

خدایا خودت بهم کمک کن،شکر بابت همه ی نعماتت
کاربریش انگار حذف شده

عه چه بد☹ولی منکه دیروز منشن کردم کاربریش باز بود که

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
تاپیک خیلی خوبیه ایکاش پر بازدید بشه،  بچه ی منم ۷ ماهست با تعریف کردنت بغض گلومو گرفت، استارت ...

دقیقا منظورم از زدن تاپیک برای همین بود من رفتارهای وسواس گونه رو نمی پسندم که هر چی بشه فکر کنیم الانه که میمیریم ولی بعضی چیزا رو باید بتونیم تشخیص بدیم که صرفا با نبات داغ حل نمیشه و باید رفت دکتر

ممنون عزیزم از اطلاع رسانی شما 

خواهش میکنم عزیزم😍🌹

اینو نمیگم ک بمونید تو خونه و کاری نکنیداااااا من تحت نظر دکتر بودم و هر ساعت در تماس بودم و گزارش و ...

عزیز شما تونستی به بچه او آر اس بدی و بچه میخورده

یه سری بچه ها اصلا نمیخورن

یا تو اسهال استفراغ شدید ویروسی بچه به محض اینکه جیزی میخوره حتی آب، بالا میاره

بچه خود من اینجوری شده بود طوریکه آب خالی بالا میاورد، تشنه بود و حتی نمی تونست آب بخوره 

این رو نمیشه هیچ جوره خانگی مداوا کرد 

حتما بچه باید زیر سرم بره

2706