2733
2739
عنوان

اگر کسی مامان صدات میکنه بیا تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2414 بازدید | 113 پست
عزیز شما تونستی به بچه او آر اس بدی و بچه میخورده یه سری بچه ها اصلا نمیخورن یا تو اسهال استفراغ ش ...

دقیقا

این بچه هم سه لیتر او آر اس خورده بود طبق گفته مادرش ولی متاسفانه انقدر اسهالش رقیق و آبکی بود که همش خارج شده و هیچی جذب بدن بچه نشده

سرم خوراکی باید اول جذب بشه تا تاثیر بذاره ولی سرمی که مستقیم وارد خون میشه درجا به کل بدن میرسه و آب بدنش تامین میشه

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
عزیز شما تونستی به بچه او آر اس بدی و بچه میخورده یه سری بچه ها اصلا نمیخورن یا تو اسهال استفراغ ش ...

اخ الهی بگردم اتفاقا میخواستم بنویسم ک بعضیا نمیتونن و و بالا میارن دکتر اول استفراغ بچمو درمان کرد بعد گفت او ار اس رو بذار یخ بزنه بچه مثه بستنی لیس بزنه تو لیوانای یکبار مصرف کوچولو کوچولو میریختم یخ بزنه یا با سرنگ ذره ذره دادم

....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا این بچه هم سه لیتر او آر اس خورده بود طبق گفته مادرش ولی متاسفانه انقدر اسهالش رقیق و آبکی بو ...

سلام خانم علی آقا 

تو تاپیک های قبلی نوشته بودی شاغلم و میخوام استعفا بدم 

استعفا دادی یا نه؟؟  اگر نه علتش چیه 

ممنون جواب بدی 

2728
سلام خانم علی آقا  تو تاپیک های قبلی نوشته بودی شاغلم و میخوام استعفا بدم  استعفا دادی ی ...

سلام چرا این سوالو میپرسی؟

نه استعفا ندادم

راستش نمیدونم پستی که ازم خوندی توی چه تاریخی بود دقیق ولی من موقعی که میخواستم بیام بیرون تا سه ماه هیچ نیرویی بهم معرفی نکردن تا کار رو بهش تحویل بدم

هر بار که ازشون خواستم و حتی تهدید کردم که ول میکنم میرم ولی نیرو نگرفتن در واقع با معطل کردنم نذاشتن که بیام بیرون و کم کم دیگه تونستم تا حدی با شرایط خودم رو وفق بدم 

راستش از شرایط روحی کارم راضی نیستم ولی از شاغل بودن راضی ام

برای همین نمیتونم ولش کم نمیدونم از چی ولی میترسم از اینکه پشیمون بشم و راه برگشتی برام نباشه چون کارم توی رشته خودمه و اگر بخوام توی رشته خودم شاغل باشم بهترین جایگاهی که میتونم داشته باشم همینه  

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
سلام چرا این سوالو میپرسی؟ نه استعفا ندادم  راستش نمیدونم پستی که ازم خوندی توی چه تاریخی بود ...

ممنون 

دلیل خاصی نداشت که پرسیدم 

برام جالب بود بدونم آخه خودم هم شاغلم 

از نظر حقوق مزایا چی راضی هستی 

حرفی که یک پزشک حتی فوق تخصص بهتون میزنه وحی مُنزل نیست اگر بچه تون اسهال یا اسهال و استفراغ داره و ...

دقیقا من دو بار پسرم رو در این موقعیت های بیمارستانی خدا نجات داد اگر به حرف دکتر بود الان زبون لال....

دفعه اولم پسرم هفده روزه بود سرفه می‌کرد می‌گفت باید بستری بشه اما در شرایطی که داشتند در بخش نوزادان سنگ برش می‌دادند ، تخت خالی هم نداشتند می‌گفت باید تو راهرو بستری بشه.با مسئولیت خودم بچم رو ده دقیقه بعد از ورود مرخص کردم.اونجا یا از عفونت بیمارستانی یا ازاون  گرد سنگ حتما ...

بخش دست دانشجوها بود اصلا دکتری نبود اونا مشغول شوخی

یکیشون اومد نبض نوزادم رو بگیره ناخون مصنوعی های بلندی داشت.من موندم اونجا تالار عروسی بود یا بیمارستان؟

رفتم بخش  ای سی یو اطفال یه آقایی لباس مشکی پوشیده بود می‌گفت بچت وردار ببر ، نوزادم همه ازمایشاش سالم بوده اینا به کشتن دادن حالا جوابمو نمی‌دن که چرا مرده؟ خلاصه یکی از آشناها رو اتفاقی اونجا دیدیم.همونجا کار می‌کرد اونم گفت بچم خونه باشه ببرم مطب دکتر ببینتش.گفت این دکتر اینجا، هم هیچی حالیش نیست.

دفعه دوم اسهال بود دیدم پسرم داره می‌میره  اونا یه سرم نزدن بستری نکردن چون نوروز بود.چهار بردمش میگفتن خودش خوب میشه 

با درمان خونگی پسرم رو نجات دادم.هرچی میخورد یا بالا می‌آورد یا ۵دقیقه بعد دفع می‌کرد.یه روز هفتاد تا پوشک مصرف کردم.دکتر احمق ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌میگفت‌خوبه اسهال ویروس خارج میشه.پسرم کف دست داشتن چروک شده بود .تب ۳۹ درجه داشت چهار بار بردم دکتر همش می‌گفت خوب میشه

واقعا اینا چه جوری با جون مردم بازی میکنند.

دقیقا من دو بار پسرم رو در این موقعیت های بیمارستانی خدا نجات داد اگر به حرف دکتر بود الان زبون لال. ...

متاسفانه این اتفاقات اصلا دور از ذهن نیست که بیفته و می افته

حیف اون بچه ای که از دست رفت 😢😢😢😢😢😢

2738
متاسفانه این اتفاقات اصلا دور از ذهن نیست که بیفته و می افته حیف اون بچه ای که از دست رفت 😢😢 ...

خدا کنه دل پدر و مادرش آروم بگیره

من حس می‌کنم  جامعه پزشکی دچار یه غرور کاذب و اعتماد به سقفی شده که اصلا فکر نمیکنن ممکنه نتایج این کارا به زندگی خودشون برگرده.

اگر میشه درخواست دوستی دادم، قبول کنید .ممنون