2410
2553
عنوان

اگر کسی مامان صدات میکنه بیا تو

2397 بازدید | 113 پست

نمیخوام حرف تلخ بزنم و اتفاقی که امروز افتاد رو شرح بدم 

من گریه هامو کردم

حالا لازم دونستم که یه چیزی بگم

اگر بچه تون رو توی یه بیمارستان بردید و بهتون گفتند که باید اعزام بشه حتما صلاح بر اینه که بیمارستانی با پزشک های مجرب تری بچه رو ببینن 

منتظر نمونید که براش جای خالی توی بیمارستان دیگه پیدا کنن چون اینجوری به سختی جا پیدا میشه و ممکنه خیلی دیر بشه 

رضایت شخصی بدید و اگر شرایط بچه خاصه با آمبولانس اگر نه با ماشین خودتون با همون رگی که گرفتن یا سرمی که وصله بچه رو ببرید یه بیمارستان دیگه 

به آمبولانس بگید یه کوچه پایین تر از بیمارستان مقصد پیاده تون کنه که نگهبانی بیمارستان مقصد آمبولانس رو نبینه و بعد برید توی اورژانس 

اونا موظفن مریض اورژانسی رو بپذیرن   

اگر در مورد آنژیوکت پرسیدن نگید بیمارستان بودید بگید درمانگاه بودید همین

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

كسي مامان صدام نميكنه ولي يه بچه دارم هي ميگه نااازي اين باز پاره شد نااازي اين ريخت حواسم نبود نااااازي فلان چيز كجاس😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

حرفی که یک پزشک حتی فوق تخصص بهتون میزنه وحی مُنزل نیست

اگر بچه تون اسهال یا اسهال و استفراغ داره و پزشکتون میگه ویروسیه و تا سه رووووووووووووووز اسهال بچه رو طبیعی میدونه و این تصور رو براتون به وجود میاره که عیب نداره اسهال داره از  همون جایی که اومدید برگردید 

ممکنه از بین بچه هایی که اسهال استفراغ ویروسی دارن نود درصد صرفا با سرم خوراکی و مصرف مایعات در منز‌ل آب بدنشون تامین بشه 

ولی اون ده درصد باقی مونده در صورت عدم تامین آب بدن واااقعا بخاطر اسهال و استفراغ میـــــــــمیـــــرن

اسهال باعث از دست دادن بیکربنات موجود در بدن میشه وضعیت الکترولیت های بدن به هم میریزه بدن اسیدوز میشه و میزان اکسیژن خون کم میشه قلب ایست قلبی میکنه و بچه به سادگی میمیره

تو رو خدا صرفا وقتی بچه بی حال و بیجون شده به فکر بیمارستان آوردن نباشید قبل از اینکه به این حال بیفته آب بدنش رو با سرم تامین کنید حتی شده دو بار در روز سرم بزنه

تو رو خدا به خاطر سوزن خوردن بچه توی سر و کله خودتون نزنید و برای بچه تون دشمن نباشید

بچه سوزن بخوره بهتر از اینه که بمیره 

اگر شیر خشکیه شیر خشک بسیار رقیق درست کنید که بچه زود سیر نشه و با مصرف شیر خشک رقیق آب زیادی بهش برسه

اگر نمیخوره فققققط سرم حتی اگر دکترش سرم نداد اصرار کنید که بده

من میدونم مادری که امروز دیدم چقدر زجر کشید فرشته شو از دست داد و مطمئنم قلبش پاره پاره ست بیاید برای دلش دعا کنیم آروم بگیره

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2714

چیشد

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....
چی شده که هوای تو هم مثل من بارونیه مثل هوای الان

امروز توی قرن بیست و یک ، یک بچه هفت ماههء دیگه بخاطر اسهال استفراغ فوت شد

2706