2737
2734
عنوان

اگر کسی مامان صدات میکنه بیا تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2414 بازدید | 113 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خداباعث وبانی این بیماری هایی ک ازکشورای عربی میادولعنت کنه

چ ربطی داره ب کشورای عربی 

میکروب توی میوه سبزی هم هس ممکنه منجر ب اسهال باشه

باید گفت خدا از دکتر بی فکر و پول پرست بیسواد نگذره

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
یاخداااا.بخاطراسهال بچروازدست داد؟

متاسفانه 

اون وقت من هر بار هر کس تاپیک زد گفت بچه م اسهال داره جیگرمو شرحه شرحه کردم که فقط ببرش بیمارستان با کامنت هایی نظیر "نه با درمان های خونگی خوب میشه" مواجه شدم

ای امان از دست جهالت

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است
2740

خدا برا هیچکی نخواد😩

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
چ ربطی داره ب کشورای عربی  میکروب توی میوه سبزی هم هس ممکنه منجر ب اسهال باشه باید گفت خدا از ...

کلاهمه بیماری هاروگفتم مث انفلوانزاهای ناشناخته ک ازکشورای عربی میارن.دکتراهم ک اینجوری شدن بنظرت مقصراصلیش کیه؟خودت فکرکن میفهمی

ازارواح و اجنه نباید ترسید..‌ازادماباید ترسید

دوستان اسهال و استفراغ تو بچه های کوچیک رو خیلی جدی بگیرید،،، من بچه هام بزرگ شدن مثلا اندازه ای عقلشون میرسه که وقتی بیرون روی دارن بگم باید آب بخوری یا مایعات اما بچه های زیر ۲سال واقعا بی جون میشن تو اسهال 

پسرم تو ۸،۹ماهگی اسهال وحشتناکی گرفت که خدا نجاتش داد فقط چندروز هم بیمارستان بستری شد و مدام سرم گرفت،

کاملا حرفت رو درک میکنم پسرم یک ماه اسهال داشت خدا ازشون نگذره تو یک ماه ۲ کیلو کم کرد  دکترش میگفت اشکال نداره بزار اسهالش بره  سرم هم نداد  اخر کار رفتم از یکی قرص اسهال گرفتم دادم بهش تا خوب شد  دکترش میگفت انقدر باید اسهال بره تا از بدنش ویروس دفع بشه  ما هم بلد نبودیم  هنوز میگم خدا از دکترا نگذره 

لوپرامید برای اسهال معجزه میکنه.بلافاصله بند میاره

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2706