2737
2734
حالا بچه ها دیدین منشی ها همیشه به خودشون میرسن لباسای شیک ژل زده بینی عمل، ولی دکترا خیلی ساده و بد ...

آدما کمبودهاشون و اعتماد به نفسشون رو به نحوی باید جبران کنن، خوشبحال کسایی ک اونقدر اعتماد به نفس دارن که خودشون رو لازم به انجام عملای زیبایی و فخر فروشی کردن نمیدونن... 

...مقن...                                                            یعنی آدمی که گوشه‌گیر و کم‌حرفه، آدمی که خسته‌ست و حوصله‌ی آدمای جدید رو نداره و زیاد اجتماعی نیست، ولی بقیه فکر میکنن که خودش رو می‌گیره و گوشت تلخ به نظر میاد.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون سرشون شلوغ دیرجواب میدن خودمنشی هامعمولا ماماهستن، خودشون تفسیرمیکنن نه دکتر

نه بابا این چه حالیشه غربالگری رو تفسیر کنه خود دکتر گفت بفرست شماره منشی برات تفسیر میکنم

2728
حالا بچه ها دیدین منشی ها همیشه به خودشون میرسن لباسای شیک ژل زده بینی عمل، ولی دکترا خیلی ساده و بد ...

دقیقاااا 

لباس کوتاه آرایش غلیظ وقتی راه میرن باسنشونو میدن بالا البته بعععضیاشون

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
نه بابا این چه حالیشه غربالگری رو تفسیر کنه خود دکتر گفت بفرست شماره منشی برات تفسیر میکنم

منشی ما،ماما

معمولا هم اینطوره

منم ارسال کردم خودمنی تفسیرکرد

همیشه این کارمیکنن

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2738
منشی ما،ماما معمولا هم اینطوره منم ارسال کردم خودمنی تفسیرکرد همیشه این کارمیکنن

والا این ماما هم باشه باز منشیه 

اگه خیلی حاذق و کاربلده برا خودش مطب بزنه ببینه پشه پر میزنه اونجا یا نه

من چندوقت پیش یه جراحی داشتم منشیش همینجور عقده ای بود وجالبه توی بیمارستانم کارمیکرد صبح هابیمارستان بود عصرا مطب

میرفتم. مطب عقده ای بازی درمیاورد 

روزعمل توبیمارستان فهمیدم اونجاهم کارمیکنه فرداکه مرخص شدم شوهرم کلی گل ومیوه وکمپوت وآناناس اورده بود تا شوهرمودید حسابی تحویلم گرفت گفت تانسخه تومینویسم برو چندتاکمپوت ومیوه برام بیار گل هم اگه نمیخوای بده ببرم برای خواهرم زایمان کرده منم وایسادم نسخه رونوشت همه چیاموجمع کردم اومدم خونه کوفتم بهش ندادم خداحافظی هم نکردم باهاش توخماریش بمونه😂😂

خدایاتکیه داده ام به آسمانی که تو روی ابرهایش نشسته ای♥
خود دکتر گفته عکس آزمایش و سونوتو از واتساپ بفرست برای منشی که برات تفسیر کنم چون راهت دوره حضوری نی ...

بگو گمشو بابا

میگن دعای شما اجابت میشه، برای ازدواجم یه صلوات بفرستید 🙏🩷
من چندوقت پیش یه جراحی داشتم منشیش همینجور عقده ای بود وجالبه توی بیمارستانم کارمیکرد صبح هابیمارستا ...

دمت گرم، باید همین کارو کرد گشنه های عقده ای رو

2706