2733
2739
آره دیگه اعزام شدم مشهد بردنم بخش مراقبت های ویژه عملم کردن دوماه بستری شدم بعد دوماه هم بچم بدنیا آ ...

باردار بودین عمل شدید؟ مگه میشه تو بارداری؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب این مگه برای همۀ پزشک‌ها صدق نمی‌کنه؟ مثل دندان‌پزشک‌ها و ... . چرا دندون‌پزشک‌ها اینطوری نیستن ...

دندونپزشک هم تاجایی که میدونم همینطوریه .مثلامن یه جانوبت غیرحضوری گرفتم ولی یهوروزنوبتم حالم بدشد .منشیه انقدرزنگ زدودعوام کردکه خدامیدونه.آخرش بااون حال بدم مجبورشدم برم 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2731
[QUOTE=337074792]میترسم بنويسم منشیه چقد گاو بوده یکی بیاد واکتش منفی نشون بده [/QUOTEبلانسبت ب ...

اون حقوقی که می گیره درست؟ آیا کارماشو پس نمیده؟ نمی‌ترسند؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
من روی صحبتم با کسایی بود که داشتن مسخره میکردن...خودشونم میدونن کیا بودن🥱

هر شغلی قابل احترام هست عزیزم و منشی ها هم باید کارشونو به نحو احسنت انجام بدن مثلا منشی که تلغن زنگ میحوره گوشی رو رو میز میزاره و قطع نمیکنه باید بهش چی گفت؟ 

2740
نمیدونم بخدا من واقعا دیگه نفسم بالا نمیومد وسرفمم قطع نمیشد مرگمو میدیدم

😑😔😔😔😔

دندونپزشک هم تاجایی که میدونم همینطوریه .مثلامن یه جانوبت غیرحضوری گرفتم ولی یهوروزنوبتم حالم بدشد . ...

دندون پزشک‌ها تلفنی راحت وقت می‌دن.

فوقش چند ساعت قبلش خودشون تماس میگیرن میپرسن میریم یا نه تا قطعی شه.

سونوگرافی هم همین کارو می‌تونن کنن.

حالا ما تو این شهریم، یه جوری میشه وقت گرفت. شهرستانیا چیکار کنن؟ این همه راه بیان تا مرکز استان، بعدش وقت رو هم برای یکی دو ماه دیگه بدن؟ انصافه؟

آره اگه دوست داشتی سرچ کن حکمت بچه ناخواسته داستان منه کاربر ی قبلم ولی چون بلد نبودم تاپیک بزنم توی ...

باشه گلم 

والا هیچم خونه ننشستیم یکی دو ساعت پیش از سر کار اومدیم خود من ۳۷ تا کارکنان دارم پس حرف الکی نزن.حت ...

خدا به داد کارکنان شما برسه با این لحن صحبت کردن ادبیاتی که به کار میبری از ۲۰تا پیامی که فرستادی تو هر جمله دوسه الفاظ بد هست که نشانه شخصیت شماست

خدا به داد کارکنان شما برسه با این لحن صحبت کردن ادبیاتی که به کار میبری از ۲۰تا پیامی که فرستادی تو ...

به تو مربوط نیست برو سرت تو کار خودت باشه 

لابد خودتم از اون منشی های عقده ای هستی زورت اومده.

آبو بریز هرجا که سوخته

بی شخصیتم خودتی