2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم منشی ام و همین الان تو مطب نشستم ولی واقعا حس نمیکنم دکترم😂

توجه نکن به حرفای نینی سایتیا

اینا خودشون تو خونه نشستن منتظر یکی خرجشونه بده

اونوقت به یکی که خودش با تلاش خودش پول درمیاره رو مسخره میکنن

فرهنگارو ببرید بالا و هیچ شغلیو مسخره نکنید🗿

چرا؟ مگه با پزشک‌های دیگه چه تفاوتی داره؟

فرقش اینه که مادرباردار بخاطر جنینش نگرانه حتما هرطوری شده هزینه میکنه میره اون خراب شده هاشون برای همین هم غربالگری رو تو آزمایشگاه آزاد حساب کردن هم سونو ها اینطور خود 💩 پندارن

چرا؟ مگه با پزشک‌های دیگه چه تفاوتی داره؟

ویزیت یه متخصص فرق داره .ولی سونومثلاتوی یه روزتعدادمشخص روقبول میکنن 

اگه بخوان تلفنی نوبت بدن ممکنه مثلااز۱۰نفرفقط ۵نفربرن .

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
توجه نکن به حرفای نینی سایتیا اینا خودشون تو خونه نشستن منتظر یکی خرجشونه بده اونوقت به یکی که خود ...

والا هیچم خونه ننشستیم یکی دو ساعت پیش از سر کار اومدیم خود من ۳۷ تا کارکنان دارم پس حرف الکی نزن.حتما یه چیزی هست که همه میگن دیگه

توجه نکن به حرفای نینی سایتیا اینا خودشون تو خونه نشستن منتظر یکی خرجشونه بده اونوقت به یکی که خود ...

نه من ناراحت نشدم

اتفاقا عنوانو که دیدم خندم گرفت😁

چه بگویم..نگفته هم پیداست..غم این دل؛ مگر یکی وُ دوتاست
به فرض که سونوگرافی اینطوره، پزشک پوست و مو چرا باید اینطور باشه؟ اونجا هم منشی‌ها تلفن برنمی‌دارن، ...

بقیه متخصصین رونمیدونم ولی سونورومطمئنم که تاحضوری نریدوبیعانه ندید،نوبت نمیدن 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

شغلو مسخره نمی‌کنیم. خود اشخاص خاطره خوبی به جا نذاشتن که همممه شاکین  البته خوبم بینشون پیدا میشه ها ولی کم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
😂😂😂

یه روز به دکتر گفتم گفت خانم فلانی بیا تو اتاق اومد رو درومون کرد گفت نه آقای دکتر اینطور نیست و جمعش کزد و منم ار نون بری خوشم نمیاد جواب ندادم گفتم پیرزنه گناه داره حتما به پول احتیاج داره ولی دفه های بعد رفتم باز هم به همین رویه ادامه مبده گوشی رو میزاره رو میز 😑😑😑

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2706