2737
2739
عنوان

اگر کسی مامان صدات میکنه بیا تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2414 بازدید | 113 پست
کاملا حرفت رو درک میکنم پسرم یک ماه اسهال داشت خدا ازشون نگذره تو یک ماه ۲ کیلو کم کرد  دکترش م ...

تو ایران؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

بخدا گریه م گرفت

.

😭😭

یاد 

دو سال پیش خودم افتادم که پسرم اسهال استفراغ شدددید شد وقتی همین حدود هفت ماهه بود...خدا رحم کرد وگرنه از دست میدادمش😭😭😭

.

خودمم مردم و زنده شدم اون چند ساعتی که بیمارستان بودم 

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد 💑 چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند ..⚘         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا آمبولانس رو نبینه؟؟

آمبولانس موظفه با برگه اعزامی بیمار رو به بیمارستان مقصد برسونه

اگر بدون برگه مریض رو ببره همونجا میگیرنشون 

این برگه یعنی بیمارستان مقصد اوکی داده و گفته من تخت خالی دارم مریض رو بفرست 

ولی توی این فصل عموما تخت خالی ای وجود نداره پس برگه اعزامی هم وجود نخواهد داشت 

ولی اگر آمبولانس رو نبینن شما میتونی به عنوان مریض اورژانسی مریضت رو ببری توی بیمارستان وقصد

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

من بچم پترسال یکسالونیمش بود.اب الوده خورده بودتب شدیدواسهال داشت.بردمش دکترسرم خوراکی داد باخشک کننده.ک خداروشکرخوب شد.دکترم فقط میگف ابمیوه بده باسوپواش

ازارواح و اجنه نباید ترسید..‌ازادماباید ترسید
2731
کدوم شهر کدوم بیمارستان؟

تهران و اصلا مقصر بیمارستان نیست

متاسفانه مقصر پدر و مادری هستن که صرفا به حرف پزشک بی مسئولیت اعتماد کردن و فکر کردن چون دکترش گفته پس تنها کار درست  همینه که منتظر بمونیم خوب بشه

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

راه های پیشگیری از اسهال چیه؟؟پسر مت کوبیده بیرون هفته ای یکبار میخوره؛؛کیک و اینجور چیزها هم بهش میدم؛؛یا خدا مریضش نکنم؛؛ولی بیرون از خونه فقط آب معدنی 

مداوم هم دستاشو اسپری میکنم قبل از خوردن؛؛پارک هم نمیبرمش؛؛بیشتر خونه است

خدالعنتشون کنه  

چرا انقدر لعنت میفرستی عزیزم قانونه دیگه اگر تخت خالی نداشته باشن کجا مریض رو جا بدن؟

اینجوری که گفتم شما صرفا از پزشک های مجرب تری بهره میبری وگرنه تخت خالی ای وجود نداره و باید توی اورژانس بمونی که همونم بهتر از هیچیه وقتی بیمارستان مبدا خودش داره میگه مریضتون رو ببرید بیمارستان تخصصی کودکان 

2738
من بچم پترسال یکسالونیمش بود.اب الوده خورده بودتب شدیدواسهال داشت.بردمش دکترسرم خوراکی داد باخشک کنن ...

وقتی میخوره و میزان ورودی آب از خروجی آب بیشتره خوب منطقا خوب میشه دیگه 

بچه ای که یه صبح تا ظهر اسهالش بند نیاد باید سرم بگیره که جلوی اتفاق های ناگوار گرفته بشه

ممکنه با سرم خوراکی مشکل حل بشه ولی اگر بچه ضعیف باشه یا اسهال ادامه دار باشه هی سرم خوراکی بهش میدی هی از اون ور خارج میشه برای همین میگم باید تحت نظر باشه

چرا انقدر لعنت میفرستی عزیزم قانونه دیگه اگر تخت خالی نداشته باشن کجا مریض رو جا بدن؟ اینجوری که گف ...

دکترای بیفکرو میگم ک فقط پول براشون مهمه

ازارواح و اجنه نباید ترسید..‌ازادماباید ترسید
دکترای بیفکرو میگم ک فقط پول براشون مهمه

کاش نسل دکترهای بی مسئولیت منقرض بشه که بدون عذاب وجدان زندگی یه خانواده رو میپاشونن

بخدا گریه م گرفت . 😭😭  یاد  دو سال پیش خودم افتادم که پسرم اسهال استفراغ شدددید شد و ...

خدا بچه ت رو حفظ کنه

صورت بچه هه از جلوی چشمم دور نمیشه خدا به مادرش صبر بده ناله هاش هنوز توی گوشمه حالم بده دلم زیارت میخواد

وای چقد ماها اسهال رو ساده میگیریم 

یادت میاد میگفتم نمیتونم به بچه آوردن فکر کنم؟ حق ندارم به نظرت؟ حالم بده واقعا

حرفی که یک پزشک حتی فوق تخصص بهتون میزنه وحی مُنزل نیست اگر بچه تون اسهال یا اسهال و استفراغ داره و ...

موافقم یکی از فامیلای دور شوهرم همین جوری مرد تازه پولدار بودن 

بچه از بی ابی مرد اسهال شدید داشت دو سالش بود 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2706