2733
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386828 بازدید | 68434 پست
😍😍😍😍😍😍واقعاااا کم کردی خوش بحالت ایووووول  آره بابا نمیدونم چرا تا وزنشون کم میشه یهو بی ...

عه نامردا

حالا من‌گوشی ندارم باز ی چیزی الانم با مال شوهرم اومدم

.فکر نمیکردم کم کنم باور کن اصلا رعایت نکردم فقط همون نون نخوردم و هفته ایی یکبار ب بهانه خرید یا دوبارپیاده روی داشتم البته اونم سه ساعته.شبا دخترمو میبرم تو کوچه اونم ده یا ۲۰دقیقه.زیره هم همش مصرف میکنم.نمیدونی اشتهام چجور زیاد شده یعنی دادم‌میترکم ولی مغزم انگار گشنشه ول نمیکنه😑

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

@خانوم_آقانوید   بیا ببینم کجا رفتی تو😠😠😠😠😠😠😠😠😠

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام سلام خوبی؟😄😍منم دو‌کیلو کم کردم باورم نمیشه.نمیدونی چقدر شیرینی خوردم این ماه😨

سلام مرسی عزیزم

فکر کنم همه ی اضافه وزن مابه خاطرخوردن نونه!

خیلی دمت گرم خوشحال شدم

بیا انرژی بده

موجیم ووصل ما ازخودرهیدن است ،ساحل بهانه است رفتن رسیدن است  
2742
سلام عزیزم من سعی میکنم از امروز بیام حلقه ام بزنم گزارش ورزشم بدم 😘😘

سلام خوبی نیستی!

بیا که من به انرژیت احتیاج دارم  

موجیم ووصل ما ازخودرهیدن است ،ساحل بهانه است رفتن رسیدن است  
2740
سلام مرسی عزیزم فکر کنم همه ی اضافه وزن مابه خاطرخوردن نونه! خیلی دمت گرم خوشحال شدم بیا انرژی بد ...

دقیقا...حتما میام هر وقت شوهرم باشه و گوشی بده😁

نون وبرنج چاق میکنن 😫

برنج ب تظرم نه زیاد اونم بدون روغنش ولی نون چرا خیلی زیاااد

به به 😍😍😍دوستای عزیزم😍😍😍خوشحالم که پر انرژی شروع کردین

منم خوشبختانه از استپ وزن در اومدم با روش دکتر کرمانی

کاربر سابقم ☺☺نی نی یار دیگه شماره تلفن ندارم نترکون لطفاپیش بسوی خوش اندام شدن 😍👌وزن شروع ۷۷وزن  ۹۹/۴/۱۲ ۷۴.۴ وزن ۹۹/۵/۷ ۷۱.۴وزن هدف ۶۰😍😍میتونم حتمااااا میتونم 

تا الان کالریم...۱۱۹۴تا  

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2706