2737
2739
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386890 بازدید | 68434 پست
بچه ها بادام شور خوردم ولی تو مانکن بادام شور نزده حالا چیکار کنم🙄

بادام برشته یا تفت داده نداره؟؟؟

کاربر سابقم ☺☺نی نی یار دیگه شماره تلفن ندارم نترکون لطفاپیش بسوی خوش اندام شدن 😍👌وزن شروع ۷۷وزن  ۹۹/۴/۱۲ ۷۴.۴ وزن ۹۹/۵/۷ ۷۱.۴وزن هدف ۶۰😍😍میتونم حتمااااا میتونم 
صبح ناشتا ۵تا عناب بخور ب هر کدوم ی توحید بخون بخور عالیه.قندت و پایین‌میاره و کلا کنترل میکنه

ممنونم عزیزم امتحان میکنم حتما 😍😍😘

خداجونم ممنونم که قلب نی نیم تشکیل شد   خدایا مطمئنم امید هیچ کسو ناامید نمیکنی . انشاءالله که قسمت همه منتظرا بشه.مطمئنم نی نیم رو سالم بغل میگیرم . میشه برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
😍😍😍😍😍 چیکار کردی در اومدی از استپ؟

عزیزم یه کلیپ از دکتر کرمانی دیدم .برای خروج از استپ گفت ۱۶ ساعت چیزی نخورید(آب و چایی سبز و چایی تلخ بدون قند مجازه)و ۸ ساعت باقی مانده میتونین بر طبق کالری خودتون غذا بخورین.مثلا من ۱۰ شب تا ۲ ظهر هیچی نمیخوردم.سه روز انجام دادم و جواب داد😍😍

من کم کاری تیروئید دارم و وزنم داره به سختی پایین میاد😔😣 ولی خوشبختانه این جواب داد و از استپ در اومدم❤

کاربر سابقم ☺☺نی نی یار دیگه شماره تلفن ندارم نترکون لطفاپیش بسوی خوش اندام شدن 😍👌وزن شروع ۷۷وزن  ۹۹/۴/۱۲ ۷۴.۴ وزن ۹۹/۵/۷ ۷۱.۴وزن هدف ۶۰😍😍میتونم حتمااااا میتونم 
2738
خوش به حالت😍😘

قربونت 😙😙😙

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
عزیزم یه کلیپ از دکتر کرمانی دیدم .برای خروج از استپ گفت ۱۶ ساعت چیزی نخورید(آب و چایی سبز و چایی تل ...

کم کاری تیروئید داری کمبود ویتامین دی هم شاید داشته باشی یوی از علتای کم کاری تیروئید کمبود ویتامین دی هست.قرص امگا۳یا همون روغن جگر ماهی هم بخر بخور 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
عزیزم زیره رو چطوری میخوردی منم میخام بگیرم

من پودرش میکنم. بعد  هر بار یکم میجوشونم با ی تکه لیموترش ک اضافه کردم میخورم.یا با خرما میخورم یا تو سوپو برنج و غذاهای دیگه میریزم.بعد خوردن هر شیرینی یا چیز چربی هم ی لیوان بزرگ میخورم واقعاعالیه

جاالب  مرسی😚

خواهش میکنم.هر چیزیم خوردی دیدی سنگینه یا چربه یا شیرین ی لیوان بزرگ بعدش بخور .بهتره قبل غذا هم بخوری یا ناشتا با شکم خالی ک عالیه.اگه میتونی حلقه هم بزن

خواهش میکنم.هر چیزیم خوردی دیدی سنگینه یا چربه یا شیرین ی لیوان بزرگ بعدش بخور .بهتره قبل غذا هم بخو ...

برا لاغر شدن همه کار دارم میکنم  سیاهدانه و هلیله سیاه و دمنوش لاغری ..ناشتا هم آبلیمو و زنجبیل با آب گرم 

همیشه هم کنار غذاهام فلفل سبز و لیمو وادویه گرم

خلاصه معدم دیگه امون نداره😁 لاغر بشو هم نیستم

2706