2752
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 387177 بازدید | 68434 پست
 دقیقا ...خدانکشتت نازی ....   دیونه...حجت السلام نازنین    

😂😂😂خب باید هر روایتی که عرض میشود با ذکر منبع مطرح شود و منبع این جمله ی گهر بار خودم میباشم که معرفی کردم...😄😄😄

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
این کالری من  بچه ها خیلی ضعف کردم یه نصف تون تافتون با یه کوکو سیب زمینی خوردم هنوزم ضعف دادم ...

کالریت خوبه👌

میتونی مواقعی که احساس ضعف میکنی به جای نون و مخلفات از میوه های فصل بخوری که کم کالری هم هستن مثل خیار هلو یا گلابی....

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز چقدر کار داشتم تموم شد شام سوپ ورمیشل گذاشتم  جاتون خالی  نشستم استراحت میکنم  ...

خسته نباشی بانو👏👏👏

چه حالی میده همه کارا انجام شده باشه و با خیال راحت بشینی و منتظر اومدن شوهر باشی و شروع یک ملاقات عاشقانه.....😄💏😉

بعضی موقع ها حال و هوای تاپیک منو یاد دید و بازدید های عید میندازه .....میرفتیم خونه فامیلا اگه خونه نبودن روی دَر مینوشتیم *اومدیم نبودید رفتیم*😂حالا این جمله رو من تقدیم حضور پر مهرِتان میکنم😂😂😂😄

2731

🌺🌺🌺شب همگی بخیررررر و خوووووشی🌺🌺🌺

تارایی کالریت که عالیه همش 20 تا از 1000 بیشتره  که اونم با اون مقدار پیاده روی که چیزی نیس👌

میسی گلم از انرژی که میدی  

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
😂😂😂خب باید هر روایتی که عرض میشود با ذکر منبع مطرح شود و منبع این جمله ی گهر بار خودم میباشم که م ...

خدا خودتو حفظ کنه   آبجی خودمی دیگه به خودم رفتی  

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
@ذرت_مکزیکی72   عزیزدلم خیلی نگرانتم امیدوارم بهترین اتفاقا برات بیافته 😔😔😔😔😔

میخواستم برم خونه بابام که نرفتم😔کاش برمیگشتم به 8سال پیش

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
عزیزم گزارش زدم  اما تو رو خداااااا حتماااااااا با شوهرت برین مشاوره خواهش میکنم زندگیتونو سر ...

نمیاد مشاوره😔😔😔😔

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی