2733
2739
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386970 بازدید | 68434 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نگران نباش منم قبل لاغری دو وعده میخوردم صبحونه و شام اما زیاددد اما الان سه چهار ماهه 5 وعده میخ ...

آره من اینجوری بخورم هم کاملا سیر میشم ...والا از ۱۰۰۰ کمتر میخورم تو خونه باشم بیرونم برم ۱۲۰۰ بالا نمیشم....کلا رژیمم نباشم خوراکم کمه ...فعالیتم کم بود اما الان اینجام میرم بیرون پیاده روی ...ممنونم خواهری انشالله که شمام به هدفتون برسید منم  

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
2731
باید همین کارو کنم😉😊😊

افررررین 💪

این روش توسط خودم امتحان شده است😀😀😀

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
بله اجی درسته؟؟؟؟79کیلو

خب عزیزم این برات کالری رو زیاد زده شما از فردا شروع کن و تا ۱۴۰۰ کالری بخور یعنی وقتی کالریت شد ۱۴۰۰ دیگه چیزی نخور از صبح برنامه ریزی کن تا شب مدیریت کن کالری هاتو 

2740
بچه ها  میخوام موهای پسرم و کوتاه کنم‌،ناراحتم ،شما که دختر دارین دلتون میومد موهاشونو‌کوتاه ...

من دخترم تا دو سال پیش همیشه موهاش کوتاه بود تازه الانم اگه همکاری کنه کوتاه میکنم

آره من اینجوری بخورم هم کاملا سیر میشم ...والا از ۱۰۰۰ کمتر میخورم تو خونه باشم بیرونم برم ۱۲۰۰ بالا ...

فداتشم خواهری انشالله همه با هم به وزن دلخواهمون میرسیم😍😍💪💪💪💪

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
بچه ها  میخوام موهای پسرم و کوتاه کنم‌،ناراحتم ،شما که دختر دارین دلتون میومد موهاشونو‌کوتاه ...

تا سال پیش کوتاه میکردم اما الان دیگه نه .اخه یه دخمل رو موهاش خوشمل تر میکنه😁😁😁😍

جدی؟خوشبحالت ،من دوس دارم موهاش بلند بشه ولی الان تو یه وضعیه که تو چشماشه ،مجبورم کوتاه کنم 

خب کوتاهش کن تا بچه راحت باشه مگه میخوای موهای پسرتو ببافی؟😂😂😂

2706