2752
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 387177 بازدید | 68434 پست
 دقیقا ...خدانکشتت نازی ....   دیونه...حجت السلام نازنین    

😂😂😂خب باید هر روایتی که عرض میشود با ذکر منبع مطرح شود و منبع این جمله ی گهر بار خودم میباشم که معرفی کردم...😄😄😄

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
این کالری من  بچه ها خیلی ضعف کردم یه نصف تون تافتون با یه کوکو سیب زمینی خوردم هنوزم ضعف دادم ...

کالریت خوبه👌

میتونی مواقعی که احساس ضعف میکنی به جای نون و مخلفات از میوه های فصل بخوری که کم کالری هم هستن مثل خیار هلو یا گلابی....

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

امروز چقدر کار داشتم تموم شد شام سوپ ورمیشل گذاشتم  جاتون خالی  نشستم استراحت میکنم  ...

خسته نباشی بانو👏👏👏

چه حالی میده همه کارا انجام شده باشه و با خیال راحت بشینی و منتظر اومدن شوهر باشی و شروع یک ملاقات عاشقانه.....😄💏😉

بعضی موقع ها حال و هوای تاپیک منو یاد دید و بازدید های عید میندازه .....میرفتیم خونه فامیلا اگه خونه نبودن روی دَر مینوشتیم *اومدیم نبودید رفتیم*😂حالا این جمله رو من تقدیم حضور پر مهرِتان میکنم😂😂😂😄

2731

🌺🌺🌺شب همگی بخیررررر و خوووووشی🌺🌺🌺

تارایی کالریت که عالیه همش 20 تا از 1000 بیشتره  که اونم با اون مقدار پیاده روی که چیزی نیس👌

میسی گلم از انرژی که میدی  

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
😂😂😂خب باید هر روایتی که عرض میشود با ذکر منبع مطرح شود و منبع این جمله ی گهر بار خودم میباشم که م ...

خدا خودتو حفظ کنه   آبجی خودمی دیگه به خودم رفتی  

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
@ذرت_مکزیکی72   عزیزدلم خیلی نگرانتم امیدوارم بهترین اتفاقا برات بیافته 😔😔😔😔😔

میخواستم برم خونه بابام که نرفتم😔کاش برمیگشتم به 8سال پیش

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
عزیزم گزارش زدم  اما تو رو خداااااا حتماااااااا با شوهرت برین مشاوره خواهش میکنم زندگیتونو سر ...

نمیاد مشاوره😔😔😔😔

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی