2737
2739

سلام بچه ها من چشمم خیلی ضعیفه بعد امروز دکترم بهم گفت اگه از چشم پزشک نامه بیاری شماره چشمت بالای ۴ و طبیعی نمیشه زایمان کرد،سزارینت میکنم.کسی چنین تجربه ای داشته؟

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

اره زتعموم البته اون لیزیک هم کرده بود

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
چه ربطی داره،مگه میخوای با چشمت زایمان کنی؟

عزیزم دکتر گفت نامه بیاری سزارینت میکنم لابد ربط داره دیگه

2740
بله میشه..باید چشم پزشک توی نامه تاکید کنه که حتما سزارین بشی..

شما دیدی یه همچین نامه ای؟میخوام بدونم به چشم پزشک بگم چی بنویسه

من عمل نکردم ولی دکترم گفت شماره چشم بالای ۴ میشه سزارین بشه

حتما برو چشم پزشک ۹۰ درصد میگه سزارین

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

اقا یه تاپیک بزنید ترفندایی که بشه باهاش سزارین کردو بگید انجام بدیم من نمیخوام طبیعی بیارم مگه زوره خیلی دکتر و مامای متخصص کاربلد و دلسوز تربیت میکنن که حالا میخوان ادمو بندازن زیر دستشون که هزاربار از ترس سالم دنیا اوردن بچه بمیرم و زنده بشیم

ن بابا؟ من لیزیک کردم طبیعی زایدم با شماره 5و نیم

خب خودت طبیعی خواستی من سزارین میخوام دکترم میگه از چشم پزشک نامه بیاری سزارینت میکنم

اقا یه تاپیک بزنید ترفندایی که بشه باهاش سزارین کردو بگید انجام بدیم من نمیخوام طبیعی بیارم مگه زوره ...

منم از اون اول همش رو مخ دکترم کار کردم برای سزارین تا بالاخره این و بهم گفت 😁

ن من گفتم چشممو لیزیک کردم گفت ربطی نداره

خب دکتر من گفته واسم این کار و میکنه موندم به چشم پزشک چی بگم!

2706