2733
2734
عنوان

کسی تا حالا نامه از چشم پزشک برای سزارین گرفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4257 بازدید | 47 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره منم شنیدم یکی از دوستام بخاظر خطر کوری سز شد امپول فشار که میزنن و بعد اون فشارایی که وارد میشه ...

خدا کنه واقعا بدن نامش و.خیلی استرس زایمان دارم

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
2731

من چشمم بالای چهار بود طبیعی زایمان کردم

اصلا نامه نمیدن

حتی برای لیزیک کرده ها، مگه کسی که چشمش مشکل خاصی داشته باشه

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من هنوز بهش نگفتم☹

بهش بگو دختر.من از همون روزی که بارداریم مثبت شد تا الان هر دفعه که رفتم پیشش بهش گیر دادم😂

من چشمم بالای چهار یود طبیعی زایمان کردم اصلا نامه نمیدن حتی برای لیزیک کرده ها، مگه کسی که چشمش م ...

دکترم گفته میدن عزیزم.مامای دستیارش هم میگفت بودن مریض هاش که نامه آوردن و سز شدن

2740
دکترم گفته میدن عزیزم.مامای دستیارش هم میگفت بودن مریض هاش که نامه آوردن و سز شدن

بعیده

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
بهش بگو دختر.من از همون روزی که بارداریم مثبت شد تا الان هر دفعه که رفتم پیشش بهش گیر دادم😂

واسه سزارین میگن باید یه مشکلی داشته باشی وگرنه اجازه نمیدن باز تو یه بهانه ای داری ان شاالله که قبول کنن سز بشی راحت

واسه سزارین میگن باید یه مشکلی داشته باشی وگرنه اجازه نمیدن باز تو یه بهانه ای داری ان شاالله که قبو ...

خدا کنه.البته من میخوام بیمارستان خصوصی برم ولی خب بازم یه بهونه ای میخوان دیگه😁

انشاالله تو هم یه بهونه پیدا میکنی برای سزارین

برو یه چشم پزشک اول چشاتو معاینه کنه بعدم بهت نامه بده مشکلتو بهش بگو

باید همین کار و کنم خدا کنه قبول کنن.

2706