2737
2739
عنوان

کسی تا حالا نامه از چشم پزشک برای سزارین گرفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4257 بازدید | 47 پست
بقچه دکترت کیه؟منم کاشانم میدونی کدوم دکترا سزارین اختیاری میکنن؟

طبسی

من شنیدم طبسی پول میگیره سزارین کنه نمیدونم تاچه حد درسته

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من جهانگیرم هنوز بهش نگفتم این سری برم میگم ببینم چی میگه

اره بهش بگو شاید قبول کرد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731

واااااااااااااااای منم در ب در دنبال نامه ای چیزی واسه سزارینم تورو خدا واس منم دعا کنین بتونم نامه ای جور کنم،هردکتر ارتوپدی میرم الکی نامه نمیدن دیگه نمی‌دونم باید از چ دکتری نامه باشه تا قبول کنن

2740
واااااااااااااااای منم در ب در دنبال نامه ای چیزی واسه سزارینم تورو خدا واس منم دعا کنین بتونم نامه ...

عزیزم تهرانی؟

خیلی از دکتر ها سزارین اختیاری انجام میدن من چون شرایطم خاص بود یک سال برای درمان سقط هام تحت نظر بودم نمیتونستم دکترم عوض کنم.

اگه دکترت گیر نباشه و فقط مشکل قانون جدید باشه از دکترت بپرسی راهنماییت میکنه.

تازه بیمارستان های خصوصی بری و تحت نظر دکترهای اون بیمارستان بری احتمال سزارین کردن زیاده.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
عزیزم تهرانی؟ خیلی از دکتر ها سزارین اختیاری انجام میدن من چون شرایطم خاص بود یک سال برای درمان سقط ...

نه عزیزم مشهدم،اینجا چند تا دکتر صحبت کردم قبول نکردن،حالا بازم بعد از عید میگردم

نه عزیزم مشهدم،اینجا چند تا دکتر صحبت کردم قبول نکردن،حالا بازم بعد از عید میگردم

انشاالله یه دکتر خوب پیدا کنی

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
سلام شما سز شدین آخر؟

منم میخوام بدونم چون نمره چشم منم خیلی بالاست 

خدایا مرسی که منم لایق مادر شدن دونستی میشه برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات بفرستین.. مرسی از همتون ان شالله به حاجت دلتون برسین😍😍🌹
منم میخوام بدونم چون نمره چشم منم خیلی بالاست 

والا من که رفتم دکتر با اینکه هم ضعیف بود هم تنبلی هم مشکل مادرزادی گف طبیعی اشکال نداره و خودن سز اختیاری شدم

میشه واسه حاجت دلم اگه تونستین صلوات بفرستین؟ ممنون دوست جونیا❤تیکر بارداری نیست.
2706