2752
2734

خانما کیا با عفونت قارچی باردار شدن بچشونم پسر شده ؟؟بتظرتون امکان داره؟

دخترم یعنی دنیام عاشقتم دختریکی یدونه ام😘😘💞
درمان کنی بهتره من سر دخترم عفونت داشتم سر پسرم ماه قبلش درمان کردم

درمان میکنم ولی نمیشه🤕 قرص فلوکونازول داده دکترم اونو میخورم ولی باز احساس میکنم عفونتم هس باز

2731
درمان کنی بهتره من سر دخترم عفونت داشتم سر پسرم ماه قبلش درمان کردم

درمانش چیه؟من ۶ ماه پیش خارش شدید داشتم.‌رفتم‌گفت عفونت قارچی. قرص واژینال داد.الان باز خارش شدید دارم. همون قرص قبلی ها رو میشه بخرم؟

کلا برا عفونت واژن عفونت قارچی ام بودم 

آها والا اونم ماه قبل استفاده کردم کلا پریودام عقب افتاد.... حالا من دیگ اقدام کردم خدا کنه این ماه نگیره 😟ترسیدم...چون من تو رژیمم چندین ماهه نمیخوام دختر شه زحمتم هدر شه 

آها والا اونم ماه قبل استفاده کردم کلا پریودام عقب افتاد.... حالا من دیگ اقدام کردم خدا کنه این ماه ...

بسپار به خدا منم اون ماه که باردار شدم دو سه روز به پریودم مونده بود درصورتی که میگن برا پسر دقیقا روز تخمک گذاری باید باشه ....

بسپار به خدا منم اون ماه که باردار شدم دو سه روز به پریودم مونده بود درصورتی که میگن برا پسر دقیقا ر ...

ایشالا هرچی خیره...کلا سپاردمش بخدا...شما یعنی واس پسرتون دو روز مونده ب پریود اقدام کردین شد پسر؟؟؟؟؟

ایشالا هرچی خیره...کلا سپاردمش بخدا...شما یعنی واس پسرتون دو روز مونده ب پریود اقدام کردین شد پسر؟؟؟ ...

اره هزیزم اقدام نبود در واقع فک کردم اون تایم نمیگیره و جلوگیری نکردم ولی شد . ان شالله خدا دل شمارم شاد کنه هر چند دختر خیلی ام عالیه و همه جونمه ولی به خاطر یه سری مسائل و اطرافیان آدم دلش میخواد پسرم داشته باشه

2706