1428
1389
عنوان

قطع شیر شب و حسرت خواب

440 بازدید | 54 پست

سلام .میخواستم بدونم برای بچه ای که هر ساعت برای شیر بیدار میشه، روشی هست که شیرشب رو قطع کنم؟یا مثلا اشکالی نداره حداقل یه شب شربت خواب آور بدم،سه‌ساعت پشت سرهم بخوابم؟

حس میکنم دیگه دارم دیوونه میشم از بی خوآبی و خستگی 

چندوقتشه?

گل دخترم،    ته تغاری عاشق باباشه                   باباشم ته تغاری رو دوست داره فقط میترسم سه تا بچه های بزرگترم  حسادت کنن                                  خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من             ورنه این دنیا که ما دیدیم ، خندیدن نداشت     

اگه میخواین راز سوسن رو بدونید 

ما رو دنبال کنید

1436

شب بهش غذا میدی خوب سیر میشه ?

گل دخترم،    ته تغاری عاشق باباشه                   باباشم ته تغاری رو دوست داره فقط میترسم سه تا بچه های بزرگترم  حسادت کنن                                  خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من             ورنه این دنیا که ما دیدیم ، خندیدن نداشت     
1394

وقتی بیدار میشه بزارش رو پا لالاش بده ببین میخوابه 

شاید از گرسنگی نباشه 

1390

من شبایی که آخر شب قبل خواب به دخترم غذا میدم در طول شب کمتر بیدار میشه

گشنش باشه مدام وول میخوره

آقا ریپلای کن،ریپلای دوست دارم،چیه همش لایک میکنین؟؟میدونین چن روزه ریپلایم نکردین؟؟اعلاناتمو باز میکنم همش لایک لایک😒لایک نکن ریپلای کن،ریپلای دوست دارم
1437