2737
2734
عنوان

امروز آرزوى مرگ شوهرمو كردم كه بميره و نرسه به مهمونى

| مشاهده متن کامل بحث + 153472 بازدید | 1210 پست

به نظرم حق دارى

آدم وقتى ازدواج ميكنه همسرش در اولويت قرار ميگيره، اينكه رفته كار درستى نكرده، داداشش ناراحت ميشه بشه با اون ميخواد زندگى كنه يا تو، بايد با سياست و با آرامش نميزاشتى بره نه با بداخلاقى، بهش ميگفتى وقتى خوشحالى ناراحتى مشكل دارى مريض ميشى يا هرچيز ديگه داداشت پيشته يا من؟ اون كسى كه تا آخر عمر كنارته منم نه كسى ديگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم برادرشه..رابطه اون و برادرش یه چیزه رابطه تو و اونم چیز دیگری... زندگیت رو بکن و شاد باش... ...

گفتم عقد رو بره بخاطر برادرش

ولى جشن رو بدون من نره كه نشون بده ناراحته

مگه زنو شوهر جدا از همن

هر مردى كه زنشو دوست داشته باشه پشت زنش وايميسته و نميره

2731

خیلی کارشون زشت بوده ولی ای کاش تو مخضر میرفتی کادورو با هم میدادی و برمیگشتی اینجوری جاریت حرف اونارو قبول میکنه و هنوز نیومده باهات دشمن میشه میدونم سخته ادم غرورشو بشکنه و جایی که دعوت نیست بره ولی یه جوریم به جاریت میگفتی دعوت نبودی و اینا هم شخصیت اونا رو اول کاری نشون میدادی هم پیش برادرشوهرت و شوهرت نشون میدادی با اونا دشمنی نداری

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

دراصل شوهرتون بهتون بی احترامی کرد....باید به خانوادش میگفت...اگه منو دوست دارین و میخواین بیام جشن خانمم باید دعوت کنید...شوهرتون باید ارزش به شما بده...بسیار کار اشتباهی کردن که بدون شما رفتن باید به خانواده میگفت یا منو زنم یا هیچکدوممون

لطفابرام ی صلوات بفرستید😢😔
2738
چه روحیه خوبی داری , بهت حسودیم شد 😊

فدات من ادم تندی ام تو حرف زدن،ولی قهر نمیتونم بکنم

چندسال با داییم اینا قهر بودیم،اونا کار زشتی انجام داده بودن اصلا روشون نمیشد مارو دعوت کنن

یه روز که بقیه خاله هام و دایی هام دعوت کرده بودن من مامانم اینارو مجبور کردم بردم خونشون شام مهمونی اینقدر همه چی بعد اون خوب شد

خدایا شکرت هزاربار
به نظرم قهر اشتباهه هرکس باید با همسرش هماهنگ باشه من بودم همون محضر رو همراه همسرم میرفتم  

من گفتم ميام اجازه ندادن

حتى خونواده جاريم ميخواستن بيان دنبالم پدر مادرش نذاشتن

گفتم عقد رو بره بخاطر برادرش ولى جشن رو بدون من نره كه نشون بده ناراحته مگه زنو شوهر جدا از همن ه ...

بنظرم واقعا حق داری

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
به نظرم حق دارى آدم وقتى ازدواج ميكنه همسرش در اولويت قرار ميگيره، اينكه رفته كار درستى نكرده، دادا ...

اولش با آرامش گفتم قبول نكرد

خودش صداشو برد بالا بحث كرديم

هيچ وقت من واسش مهم نبودم

2706