1147
648

داداشم معتاده ینی کلا ادم بشو نیس منم تو دوران عقدم وقتی نامزدم با داداشم میگرده دلم هزار راه میره ی دو سه شب پیش بهش اس دادم ک زیاد با داداشم نگرده حواسش جمع باشو اینجور حرفا 

امروز ی دوساعت پیش داداشم گوشیمو خاست ک بره گوگل منم دادم 

بعد الان میبینم با گوشی خودش تک تک اسایی ک من ب نامزدم دادمو فرستاده ب خودم 

اعصابم خیلیییی خورده اخه بجز اون حرفا حرفای دیگه ایم ک اکثر نامزدا میزنن زدیم بنظرتون بهش چیزی بگم؟! 

بالاتر از سیاهی رنگ روزگار منه🖤😔

بهش بگو معلومه که در همین حدم که بهت اعتماد داشتم که حاضر شدم گوشیمو بهت بدم اشتباه بوده دیگه از من انتظار نداشته باش باز بهت اعتماد کنم 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وا چقد فضول..بعدم بش بگو حقیقتو گفتم

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Do not be afraid of a friend ... If there is hell in it you will find good friends ... a boiling water sip with the Wright brothers and Edison and Sadegh Hedayat, Nietzsche, Einstein, and ... better than the saints in Heaven Who set the world hell for you !!! As long as you do not break humanity, do not be afraid of anything ... My religion is my intellect and the conscience is God's voice ...

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

چه بد !!!!!😐😐

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
892

نه نگو منم تو عقد داداشم معتاد بود اون ناراحت شده قطعا اعتیادشو چماق سرش نکنین توروخدا😭😢😢

😢میشه با دل های پاکتون برای مستقل شدنمون صلوات بفرستین😭😢😭😭😭
1140

من دلم واسه داداشت سوخت

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶
وای حالا چطور روت میشه به داداشت نگاه کنی.داداشت هیچی بهت نگفت؟

خب اخه مقصر خودشه بخدا هیچ خواهری راضی نمیشه پشت داداشش ب شوهرش اینجوری حرف بزنه ولی این دیگه شورشو در اورده بقران زندگیمونو سیاه کرده 

اینقدر بدم میاد از این ادمهای فضول ‌.امروزم ابجی من اسممو تو نی نی سایت پیدا کرده هرچی تایپک زده بود ...

حالا این پیامتو پاک کن ک از رو این پیام شناسایی نشی 

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1103
نه نگو منم تو عقد داداشم معتاد بود اون ناراحت شده قطعا اعتیادشو چماق سرش نکنین توروخدا😭😢😢

ب روی خودش اصن نیاوردیم ینی کلا گردن نمیگیره 

پول اینکه کمپ هم بخابونیم نداریم 

۲۵سالشه ولی از ۱۴سالگیشه کلا سابقش خرابه😔😔😔

من بودم به چهارقسمت مساوی تقسیمش میکردم

بیخود کرده پیاماتو خونده

بهش بگو کی دوس داره در مورد داداشش اینجوری حرف بزنه باشوهرش ک من دومیش باشم مجبورم نگرانم

دلم واسه داداشت سوخت ولی😥

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان میشه دعام کنین نی نیم بمونه برام  اللهم صل علی محمد وآل محمد )انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه آمین💜
1170