2733
2739
منم بعد سه سال فهمیدم نباید. صمیمی شد اصلا و. ابدا 

خوبه که زود متوجه شدی 😊

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
مثلا همین چند وقت پیش من رفتهه بودم خونشون . خواهر شوهرم همیشه عادت داره تو اتافق باشه خیلی کم بیرون ...

میگفتی من در.شخصیتم نمیبینم ک کسی ک ب  مهمون تو خونه احترام نمیزاره  بیاد. احوال پرسی  برم دم در اتاقش خداحافظیش کنم ماپرجون. احترام هر کس دست خودشه 

حتما رفتی دم در. ازش خداحافظی کردی

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شوهرم تک پسره و به شدت از خانوادش دفاع میکنه البته من واقعا بهشون محبت میکنم و احترام میذارم  ...

بعد از. عروسی خوب میشه الان همش پیش اوناست و دخالت هم تو. دوران عقد همیشه هست

شوهر من با اینکه اصلا به حرف کسی گوش نمیده و. به کسی هم رو نمیده تو. عقد بودم خیلی حرفهای اونا روش تاثیر داشت(اونها هم وسواس خناس هستن) الان شوهرم بهشون محل نمیده چون چند بار دستشون رو شد پیشش

بنظرم بزار ی فاصله همیشه بینتون باشه،من اولش زیادی صمیمی شدم احساس میکنم الان توقعشون بالا رفته و گا ...

خواهرشوهرمم انقد پررو شده.چون فک میکنه همیشه گفتم باشه و نه نیاوردم هرکارخاسته کردم.من آدم علاف و بیکاریم.خونه زندگی ندارم...یه بار برگشته میگه بیا باهم بریم گرگان( یه ساعت راهه ازشهرمون خونه اون یکی خواهرشوهرمم اونجاست )..من صبح تاشب برم کلاس.تو مواظب بچم باش😑😡😡😡😡 گفتم نه.والا .من شوهرم زندگیمو دوروز ول کنم پاشم بیام باتوچیکار؟ میخام صدسال سیاه نری کلاس

2728
خوبه که زود متوجه شدی 😊

چ فایده  دیگه دیر. شده الان ک دیگه صمیمی نیستم انگ میزنن ک خودشو میگیره نمیشینن فکر. کنن ک چکار کردیم ک صمیمی نمیشه

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
منم خوبی کردم شد وظیفه م باردارم خواهرشوهرم پر رو میگه پیراشکی گوشت بلدی؟؟منظرش اینه درست کن بیایم ب ...

وای چه بی ملاحظه !! نتیجه محبت این نیست واقعا 

من بلاهایی سرم اوردن سر اینکه وظیفتهههه باااید کار کنی باااید خونه تکونی کنی بااااید فرشمونو بشوری مادرشوهرم هر روز زنگ میزد خونه بابام و به گوشی بابام که نتونستی دخترتو خوب تربیت کنی وظیفه شناس نیست 😅😅😅

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
2740
چ فایده  دیگه دیر. شده الان ک دیگه صمیمی نیستم انگ میزنن ک خودشو میگیره نمیشینن فکر. کنن ک چکار ...

بذار فکر کنن خودتو میگیری، یه چند وقت دیگه عادت میکنن

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

من تو دوران عقد خیلی اذیت شدم خیلی رو داده بودم بهشوون.اما از وقتی عروسی کردم هفته ای نهایتا دوبار ببینمشون با اینکه تو یه ساختمون زندگی میکنیم. کلا خیلی صمیمی نمیشم ک دردسر نشه

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو