2737
2739

مادر شوهره من اخره مارمولكاس

يه چيزه فجيهي

منم تازه عقدم تازه فهميدم

تا فهميدم كشيدم عقب و سعي كردم فاصلرو حفظ كنم تا اونام بكنن

هر روزم بهم زنگ ميزد گلايه كه چرا نميزني

الان جوري به اندازه رفتار كردم كه بزنه هم هفته اي دو بار يه يه بار

منم دم به دمش نميدم كه هي تيكه بارونم كنه

فقط با حه خوب شد؟

خوب الحمدالله؟

بله درست

خووووب

ديگه خودش ميفهمه زياد كش نميده قط ميكنه با حالت ناراحتي

ولي ميرزه

ا

👈🏻👈🏻👈🏻لايكم نكنيد لطفا👉🏻👉🏻👉🏻👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم باهاشون خیلیییی صمیمی ام.5 تا خواهرشوهرم دارم 6 تا برادر شوهر.از 5 تا خواهرشوهرم 3تاشون مجردن.تواتاقم باشن ازشون خداحافظی میکنم.ازمن بزرگترن.هوامو خیلی دارن.من رفتارمو نمیتونم درست کنم ک مثلا باهاشون گرم نباشم. دست خودم نیست اصلا. ..اوناهم باهام خوبن.از رفتارم اصلا سواستفاده نکردن...

من به هیچ نتیجه ایی ترسیدم هنوز  ادمای مذهبی هستن خیلی و محترم و مهمان نواز و مودب بخصوص مادر شوهر و خواهر شوهر وسطیم خیلی مهربونن ولی نمیتونم باهاشون صمیمی بشم دنیاشان با دنیای من فرق میکنه گرچه خیلی ادمای خوبی هستن کاری ب کسی ندارن شرشون تو لاک خودشونه 

2731
من تو دوران عقد خیلی اذیت شدم خیلی رو داده بودم بهشوون.اما از وقتی عروسی کردم هفته ای نهایتا دوبار ب ...

خوبه که به حال خودت میذارنت، من مادرشوهرم هر روز هر روز زنگ میزد ناهار اینو پختم بیاین، شام اینو پختم بیاین، دهن منو صاف کرده بود

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
مادر شوهره من اخره مارمولكاس يه چيزه فجيهي منم تازه عقدم تازه فهميدم تا فهميدم كشيدم عقب و سعي كر ...

آفرین چه سیاستی تو داری 👏👏

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
اره 5ماهه ازدواج کردم

خوب پس خوبه 

ببین منتجربه سه سالمو بهت بگم 

مادرشوهر اسمش مادره ولی مادره شما نیست  اگه احترامی هم براش قایلی بخاطر بزرگتر. بودنشه 

تنها کسی ک لیاقت مقام مادری و برات داره مامان خودته   روز مادر هم از همین الان برا مادرخودت کادو بخر. تزیین کن شوهرت اگه گله کرد بگو روز مادره مگه تو برا مامانت نمیخری 

اشتباه منم نکن من از رو عادت  صداش میزنم مامان درصورتی ک این خانم ب من گرسنگی داد از خونه انداخت بیرون رو فرش خونم توهین کرد اگه میتونه کم کم اسمشو بگو یا حاج خانم صدا بزن 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
2740
خوبه که به حال خودت میذارنت، من مادرشوهرم هر روز هر روز زنگ میزد ناهار اینو پختم بیاین، شام اینو پخت ...

😐😐😐😐من که تا 12شبم خونش باشم چیزی نمیاره. اخرم میگه کجا بشینین ی تخم مرغی نون پنیری چیزی باهم میخوریم. کلا شوهرم دوست نداره خونه مامانش بمونیم واسه غذا

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
الانم که روز مادر نزدیکه اوایل خیلی دوسش داشتم اما الان میخوام به زور براش کادو بخرم

واقعا مادرشوهرت خیلی رو داره یعنی چی برگرد خدافظی کن !!!مادرشوهر منم میگفت دخترامن سختی کشیدن تو باید بهشون محبت کنی هرچی گفتن جواب ندی هرکار خواستن بکنی چند بار گفت هیچی نگفتم اخرین‌بار حرصم دراومد گفتم مامان جون من موقعی میتونم محبت کنم که محبت ببینم وقتی احترام قائل میشم که بهم احترام بزارن در غیر این صورت ازم توقعی نداشته باشین

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

تازه هر چی میشه میگه بیا تو با دخترم صحبت کن تو مثلا خواهر بزرگترشی

ولی به زبون فقط الکی میگه تو ای دخترمی

منم با خواهر شوهرم خوبم 4 سال ازم کوچیکتره هر وقت راهنمایی بخواد یا کمک دریغ نمی کنم

با من صميمي بودن ب من ميگفتن بيشتر از جاري ديگه دوستم دارن وقتي ازدواج كردم ديدم  احترام اون هميشه بيشتره البته اونم ادم با شخصيتيع حداقل  در مواجه با اونا  خونه من نميان كم ميان وقتي ميان هم  زود مي رن و از خونه ايراد ميگيرن أوائل گله كردم اما  ديدم ميكن مابيايمخونت فلان اعصاب نداريم خدايي خونم مشكلي نداره مثلا نه ماهم بود مادر شوهرم امده ميگه ب نظافت پنجره پي ري سي رسيدگي نكردي و جلو شوهرم پاشد تميز كاري  منم گفتم با اين شكم نمي تونم در كل نمي دونم  خوبن بدن اما الان ديكه توقع ندارم كم مي رم و ميام    و دوستي مون هم معلومه غيره حقيقي وبا جاري ديگم هم احترام داره هم هر كاري داره بهش مي رسن من بميرم بمونم ي بهانه ميارن ولي دائم جوياي احوال از پسرشونن در حالي ك منم گوشي دارم فقط ميخوان پسرشون بدونه ك خانوادش ب فكرشن ديگه منم خوشم با اين فاصله 

ياد هارفتند و ماهم مي رويم ازياد تا ب كي ماند پر كاهي درخيال باد
آفرین چه سیاستی تو داری 👏👏

اخه اينو بخون به خصوص وسط به اخرشو ببين اين چه جادوگريهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2518174/خانومايي-كه-انقدر-زود-قضاوت-ميكنيد-جاي-شوهرم-بوديدي-چي-كار-ميكردين-در-رابطه-با-ت?page=1

👈🏻👈🏻👈🏻لايكم نكنيد لطفا👉🏻👉🏻👉🏻👉🏻
وای چقدر خوب که تونستی حریم حفظ کنی

اره. خوشبختانه اوناهم خیلی پیگیر نیستن. البته اولاش ک دیدن زیاد نمیرم یکم بی محلی میکردن اما الان عادت کردن

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
خواهرشوهرمم انقد پررو شده.چون فک میکنه همیشه گفتم باشه و نه نیاوردم هرکارخاسته کردم.من آدم علاف و بی ...

وای خواهر شوهر منم همش میگه بیا بچمو نگه دار،یکی دوبار نگه داشتم،پسرش اینقد یوبس و بد انوق خسته ام کرد واقعا اعصابم خورد میشه،،دیگه از اون وقت هر دفعه گفت ،میگم نه خودم کار دارم،،

خدا جون من به بزرگیت و مهربونیت و اینکه هواموداشتی بارها و بارها پی بردم،،همینطور که با اون همه سختی و غیر ممکن ها من و عشقمو بهم رسوندی بعد چند سال،الان میدونم همین روزا ثمره عشقمون رو بهمون میدی،،من به بخشندگیت شک ندارم
2706