2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

محبت، سكوت، احترام، مخصوصن تو خونه خودشون. جوابگويي نكردن. كادو... حسادت نكردن به رابطشون... نتيجش اين شده كه الان بشدت احتراممو داره هميشه هم ميگه دوست دارم 

2728

من بعد از ۴-۵ سال فهمیدم که هر چقدر خوب بودن نباید باهاشون صمیمی بشی و باهاشون باید عین خودشون رفتار کنی

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

من به این نتیجه رسیدم که از روز اول نباید بری تو دست و پای طرف یکم فرصت بدین ببینین طرف جنبه شو داره بعد شروع کنین محبتای بیش از حد کردن من ازین غلطا زیاد کردم پاشم خوردم بدجوری هم پاشو خوردم 

یکی دیگم این که هیییچ وقت هییییچ وقت برا خانواده شوهر درد دل نکنین اگ یروز خوبی شوهرتو گفتی فوری میکوبن توسرت عههه حالا خوب شد؟اونروز که فلان بود 

فاصله رو هم باید حفظ کرد نه زیاد صمیمی نه زیاد غریبه وار 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩

بنظرم بزار ی فاصله همیشه بینتون باشه،من اولش زیادی صمیمی شدم احساس میکنم الان توقعشون بالا رفته و گاهی حرفای میزنن که نباید بزنن،چون به جاری های دیگم نمیگن،با من مثلا صمیمی هستن میگن،بر حسب تجربه ز یاد صمیمی نشو

خدا جون من به بزرگیت و مهربونیت و اینکه هواموداشتی بارها و بارها پی بردم،،همینطور که با اون همه سختی و غیر ممکن ها من و عشقمو بهم رسوندی بعد چند سال،الان میدونم همین روزا ثمره عشقمون رو بهمون میدی،،من به بخشندگیت شک ندارم

من شوهرم تک پسره و به شدت از خانوادش دفاع میکنه البته من واقعا بهشون محبت میکنم و احترام میذارم 

هیچ وقت بدشونو به همسرم نمی گم اما مادر شوهرم سر مسائل کوچیک منو عصبی میکنه

در كل بنظرم بايد دست از سرشون برداشت. نبايد روشون حساس بود. نبايد به چشم هووو بهشون نگاه كرد. نبايذ رفت تو حلقشون. خودشيريني زيادي يا فرصله زيادي هيچكدوم خوب نيست 

من شوهرم تک پسره و به شدت از خانوادش دفاع میکنه البته من واقعا بهشون محبت میکنم و احترام میذارم  ...

اون كه بايد دفاع كنه. شما جنگ راه ننداز كه اون نخواد دفاع كنه. مادرشوهرت چيكار ميكنه عصبي ميشي؟ 

من به این نتیجه رسیدم که از روز اول نباید بری تو دست و پای طرف یکم فرصت بدین ببینین طرف جنبه شو داره ...

منم خوبی کردم شد وظیفه م باردارم خواهرشوهرم پر رو میگه پیراشکی گوشت بلدی؟؟منظرش اینه درست کن بیایم بخوریم(تو این گرونی)

بعد هم در مورد. شوهرم هم منم مثل شما تجربه کردم الان اصلا نمیذارم بفهمن تو. خونه من چه خبره

بنظرم بزار ی فاصله همیشه بینتون باشه،من اولش زیادی صمیمی شدم احساس میکنم الان توقعشون بالا رفته و گا ...

دقیقا مثل من.زیادی رو دادم پررو شدن...خونه من بادعوت میان.خودم میپزم همه چی و فقط موقع شام میان یه ذره کمک تموم‌‌‌‌...خونه جاریم که راه دوره از درواردمیشن نمیشینن...مستقیم آشپزخونه.خودشون میپزن.هرچی باشه میخورن.بمن برسه مرغ دوس ندارن😑خودشون میشورن.خودشونم ناراحتم میشن😥

مثلا همین چند وقت پیش من رفتهه بودم خونشون . خواهر شوهرم همیشه عادت داره تو اتافق باشه خیلی کم بیرون میاد. منم چیزی نمی گم میگم هر جور راحته من داشتم از همه خدافظی میکردم که برم خواهر شوهرم توی اتاق بود و درم بسته بود قفل میکنه درو یادم رفت ازش خدافطی کنم . رفتم . مادر شوهرم زنگ زد میشه برگردی کار دارم باهات منم فک کردم کار مهمی داره میگه با فلانی خدافظی نکردی ناراحت شده منم اصلا ماتم برد برای همچین موضوعی منو کشونده

من بعد از ۴-۵ سال فهمیدم که هر چقدر خوب بودن نباید باهاشون صمیمی بشی و باهاشون باید عین خودشون رفتار ...

منم بعد سه سال فهمیدم نباید. صمیمی شد اصلا و. ابدا 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
2706