2733
2739
عنوان

ازدواج با مردی که ۲۵ سال بزگتره

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 42 پست

چه عجیب که همه این پیرمرد ها پولدارن خیلی اتفاقی

تا حالا دیدین کسی عاشق پیرمرد فقیر شه

قضیه فقط و فقط پول هست

بر ما گذشت نیک و بد                اما تو روزگار فکری به حال خویش کن ،                                       این روزگار نیست... 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ببین مال من ۱۵ سال بزرگتره و یه پسر ۲۴ ساله داره نمیگم درکم نمیکنه ولی انقدر مشغله داره که منو ب عنو ...

شما رابطتون خوبه؟؟ما هم ۱۳سال اختلاف سنی داریم و ی پسر ۲۰ساله پاره ک با مادرشه ولی من نمیتونم دیگه ادامه بدم فک میکنم اولویتش نیسم،شما چجوریه؟؟

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          

چه فکری میکنی واقعا با ۲۵سال اختلاف سنی و ۴تا بچه؟؟؟!!!اگه ملیاردرم باشه نمیارزه،صد درصد به جدایی ختم میشه

من شادم،حتی با یک فنجان قهوه و یک برش از کیک شکلاتی من شادم حتی با فنجانهای رنگارنگ آشپزخانه ام                    من شادم با درست کردن غذای مورد علاقه ام و کیک خانگی که بوی آن کل خانه ام را میگیرد........                                          شاد بودن دلیل نمیخواهد و زن یعنی شادی،عشق و یک                          دنیا احساس خوب❤️❤️❤️                          
2738

حماقت محض، خریتم ک شاخ دم نداری، درسته میگن مرد بزرگتر و پخته تر ولی ایشوووون جزغاله شده . در اصل ی عروسک برا رفع نیاز میخاد ن زن زندگی الان شاید حرفا قشنگ قشنگ بزنه دور دور ببره ولی وقتی بری زیر ی سقف همش پر شوهرا ما با ۱۰ ۱۲ یا بیشتر کمتر حوصله ناز خریدن و.. ندارن یا انقد درگیر کارن وقت دور دور ندارن . در کل بگم ایشون جوونیشو کرده خوشیشو کرده ی ی ۱۰ سال دیگه ک اوج نیاز تو ب خیلی چیزاست ایشون و باید ایزی لایف کنی سوپ بزاری دهنش لیوان دندون مصنوعیش بشوری 

شما رابطتون خوبه؟؟ما هم ۱۳سال اختلاف سنی داریم و ی پسر ۲۰ساله پاره ک با مادرشه ولی من نمیتونم دیگه ا ...

ببین ما رابطمون الان دیگه خوب و بدون چالشه. خب وقتی شروع کردیم من انتظار رفتاری رو ازش داشتم که مردای هم سن و سال خودم داشتن ولی زمین تا اسمون فرق میکنه. خب اون ۲۰ ساله طلاق گرفته برای بچش هم پدر بوده هم مادر. از طرف دیگه شغلش و مشغله های اونم هست.  کلا دنیای متفاوتی داره. منم از انتظاراتم واقعا کم کردم و درکش کردم که همین جوری که هست دوسش داشته باشم. خب مرد منطقی و صادقیه. اصلا اهل نقش بازی کردن نیست پخته و جاافتادست اینا برام خیلی مهم بود. اگر کارش کم باشه مامان بازی درمیاره توو خونه. غذا میپزه تمیزکاری میکنه😄 خب اینم خصلتای خوبشه دیگه. 

در مورد اولویت هم یه چیزی بگم. ببین من دوس پسر داشتم قبلا نامزدم داشتم اولویت هم بودم براشون. والا همش نقش بازی کردن بود و یه مدت ک گذشت سرد شدن.  ترجیح میدم اولویت اول کسی نباشم ولی حداقل باهام روراست باشه در مورد اون حسی که بهم داره

ببین ما رابطمون الان دیگه خوب و بدون چالشه. خب وقتی شروع کردیم من انتظار رفتاری رو ازش داشتم که مردا ...

دقیقا منم شوهرم همینطوره ولی داریم جدا میشیم،من نمیتونم دیگه ادامه بدم،شما پسرشم باهاتونه؟؟سخت نیست؟؟؟

دقیقا منم شوهرم همینطوره ولی داریم جدا میشیم،من نمیتونم دیگه ادامه بدم،شما پسرشم باهاتونه؟؟سخت نیست؟ ...

نه پسرش توو یه خونه ی دیگست. گاهی شام میاد پیش ما. جونشه و پسرش. هر شب نبینش یا باهاش حرف نزنه کلافه میشه. 

من سختم نیست اخه پسرش بزرگه کاری به من نداده. چرا جدا میشین؟ سرده؟ 

نه پسرش توو یه خونه ی دیگست. گاهی شام میاد پیش ما. جونشه و پسرش. هر شب نبینش یا باهاش حرف نزنه کلافه ...

درخواست میدم اگه دوسداری قبول کن