2733
2739
عنوان

تو رو خدا بیاین دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1237 بازدید | 55 پست
کلا دکترتو عوض کن بالفرض هم که بخواد بچه سقط بشه بالاخره یه سونویی یه کاری همینجوری که نمیگن شاید می ...

خاک بر سرشون. اینجا فقط اوضاع پول راه انداختن. اول از همه میگن پول بده بعدم هیچ رسیدگی نمیکنن. توی هفته 10 تمام بیمارستانارو سر زدم ولی هیچکس هیچ کاری برام نکرد گفتن برو خونه اگر بخواد سقط بشه ما کاری نمیتونیم بکنیم. الانم همین حرف رو بهم زدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شیرازم عزیزم. خاک بر سر شیراز بکنن که اسمش رو گذاشتن قطب پزشکی کشور. 

ی دکتر خوب داره شیراز،چند روز پیش یکی از کاربران ب من توصیه کرد

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار
عزیزم منم از 8 هفته تا الان که میرم تو 30 هفته خون و لکه بینی دارم.از 8 هفته شیاف استفاده کردم و است ...

برا نینیم دعا کن عزیزم. من توانایی از دست دادنش رو ندارم، اونم الان که تکوناش رو حس کردم😢

ی دکتر خوب داره شیراز،چند روز پیش یکی از کاربران ب من توصیه کرد

دکتر خوب زیاد داره ولی هیچکدومشون امروز و فردا نیستن. میشه اسمش رو بگی؟ و اینکه تو کدوم بیمارستانه؟ چون الان هیچ متخصصی توی مطب نیست بخاطر اینکه 5 شنبه هست

برا نینیم دعا کن عزیزم. من توانایی از دست دادنش رو ندارم، اونم الان که تکوناش رو حس کردم😢

نگران نباش عزیزم ان شاالله چیزی نمیشه.شیاف استفاده کن و استراحت. دشویی فرنگی برو رابطه نداشته باش.یادم نیس گفتی چند هفته ای اگه 16 هفته ای باید از امپول استفاده کنی دکتر دیگه ای برو. منم همش خون قرمز ازم میاد 

2740
دکتر خوب زیاد داره ولی هیچکدومشون امروز و فردا نیستن. میشه اسمش رو بگی؟ و اینکه تو کدوم بیمارستانه؟ ...

ی خانوم برام فرستاد،اجازه بدین پیدا کنم میفرستم

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار
نگران نباش عزیزم ان شاالله چیزی نمیشه.شیاف استفاده کن و استراحت. دشویی فرنگی برو رابطه نداشته باش.یا ...

اره 16 هفته هستم. الان میرم بیمارستان دوباره. دلم طاقت نمیاره تو خونه بشینم و ندونم نینیم تو چه حالیه

اره 16 هفته هستم. الان میرم بیمارستان دوباره. دلم طاقت نمیاره تو خونه بشینم و ندونم نینیم تو چه حالی ...

اره برو ولی اجازه نده معاینه داخلی کنن.من 18 هفته سونوداخلی شدم که ببینه دهانه رحم چطوره.نگران نباش کاملا درکت میکنم فقط اروم باش و داروهاتو استفاده کن منم این لحظه گذروندم تا همین هفته هم خون اومد ازم 

اره برو ولی اجازه نده معاینه داخلی کنن.من 18 هفته سونوداخلی شدم که ببینه دهانه رحم چطوره.نگران نباش ...

ایشالا خدا نینیت رو برات حفظ کنه و به سلامت 120 سال زندگی کنه. عزیز سونو داخلی اشکالی نداره بزارم انجام بدن؟ چون ممکنه بخوان دهانه رحم رو بررسی کنن.

ایشالا خدا نینیت رو برات حفظ کنه و به سلامت 120 سال زندگی کنه. عزیز سونو داخلی اشکالی نداره بزارم ان ...

ممنون عزیزم ان شاالله نی نی توهم سالم میاد بغلت.من که دادم اصلا چیز خاصی نیس منو فرستاد چون گفتش داره سن حاملگی میره بالا شاید نیاز  سرکلاژ باشه خداروشکر طول سرویکسم خوب بود.دکترت باید طول سرویکست ببینه از سونو شکمی هم میشه. ولی من جون دلیل خون ریزیم مشخص نبود احتمال زخم دهانه رخم داد که اونم نبود.

شما الان فقط باید داروهاتو مصرف کنی و امپول بزنی

2706