2737
2739
عنوان

تو رو خدا بیاین دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1237 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم ان شاالله نی نی توهم سالم میاد بغلت.من که دادم اصلا چیز خاصی نیس منو فرستاد چون گفتش دار ...

مرسی عزیزم. رفتم بیمارستان. برام صدای قلبش رو گذاشت، شنیدم. دکتره میگفت تا زمانی که صدای قلبش خوب باشه مشکلی نیست. بهم گفت تا هفته 18 صبر کن و بعد برو سونو انومالی. به نظرت بازم لازمه برم پیش دکتر دیگه ای؟

2731
مرسی عزیزم. رفتم بیمارستان. برام صدای قلبش رو گذاشت، شنیدم. دکتره میگفت تا زمانی که صدای قلبش خوب با ...

به نظرمنم همین استراحت کن و شیاف بذار تا دو هفته دیگه.امپول ننوشت برات؟

ان شاالله خیره عزیزم.منم اوایل هر 8 ساعت شیاف استفاده میکردم.

ایشالا همیشه دلت شاد، لبت خندون و جیبت پر پول باشه عزیزم. امروز خیلی بهم دلداری داری و کمکم کردی. دعا میکنم هرچی از خدا میخوای بهت بده. مرسی عزیزم😙😙😙😙😙😙

2740
ایشالا همیشه دلت شاد، لبت خندون و جیبت پر پول باشه عزیزم. امروز خیلی بهم دلداری داری و کمکم کردی. دع ...

فدات عزیزم.منم این لحظه گذروندم واقعا سخته.مخصوصا وقتی دلیل خونریزیت مشخص نشه همش استرس داری.توکلت بخدا باشه.خودش نی نیتو حفظ میکنه