2733
2739
عنوان

دوووووس دارم پربازدید شه

14621 بازدید | 104 پست

اسلام علیک یا مهدی ادرکنی   عج  

سلام بچه ها سفره صلوات برای ظهور اقا امام زمان عج داریم  تا 7 اسفند   البته هرجا هستی دعا سلامتی اقا حضرت مهدی عج را بخوان وب ایشون سلام بده    ببینید دیروز یه صوت شنیدم  ی اقایی میگفت که چقد ما ادما سفره صلوات میندازیم برای بچه دار شدن  شفای مریض وغیره اما برای ظهور اقا امام زمان عج خییلی کم چون واقعا همش دنبال این دنیا و دنبال چیزای مادی هستیم  والبته بعضی هامون غافل از اینکه اقا جان دلشون از کارهامون دلشون خووونه بمیرم براشون*** اقاهه میگفت تو صوت خودتون ب اقا بسپارید از در خونه میخواهی بیرون بگو ب ایشون یا ابن الحسن من خودمو بشما میسپارم   مطمن از خداوند میخواهند خدایا امروز یادم بود بخاطرمن کمک کن کم تر گناه کنه و روز خوبی براش باشه یا دعا سلامتی اقا امام زمان عج بخوان 90فایده اقا جان عج اینها را گفتم از خداوند میخواهند همین که بخاطر امروز بیادم بود   روز خوبی  براش باشه و کمتر گناه کنه  الته ایشون ینی اقا همیشه در بین مردم هستند و از احوال ما  باخبرن و ب یاد ما همیشه هستند این ما هیستیم غافل هستیم البته بعضی هامون

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2513889/یکی-از-دوستانِ-نی-نی-سایتیمون-تومور-داره-دعاکنید

بهتون یکسری دعا ها وکارها گفتم امیدورارم انجام بدهید 

دلت را به خداوند  بسپار  برای ظهور اقا حضرت مهدی عج صلوات می فرستی  اجرت با ایشان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@شاید_یک_مرد    

ممنون 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
2728
چزا صدا شون کردی

همینجوری 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
وااا

صداشون کردم به تاپیکتون سربزنن عزیزم 

الهی حاجتت روا 

2738
ابجی این تاپیک ماله من نیس برید بنده خدارو دعا کنید ، https://www.ninisite.com/discussion/topic/25 ...

خب  شما براش بخووون همون دعا ها و کارها را لللطفا   انججججججججججججججججججججججججججججججججام بدددددددددددده برای هرکسی ک باشه لللطفا همون کارها ک گفتم انجااااام بده  دیشب گفتم

ابجی این تاپیک ماله من نیس برید بنده خدارو دعا کنید ، https://www.ninisite.com/discussion/topic/25 ...

تروخدااا انجاام بده براش  للللطفا بهت دیشب گفتم دوبار بگم 

وای چشم خو 😞کدوم دعا بود من ندیدم 

برای حاجت روایی** دعا مقاتل بن سلیمان 100بار بخون اقا امام سجاد علیه السلام فرمودند اگه اینو بخواند حاجات براورده میشود   نماز شب بمدت 40 شب  شما میتونی امشب هم بخونی تا زمان عملش** سوره یس 40 روز میتونی ه تا  زمان عمل هم بخونی**    برای شفای مریض یامن اسمه دعا و ذکره اشفا 360بار بخون  برای  مریض بدحال 360بار  یا سریع الرضا** شماره حرم اقا اام رضا علیه السلام 05148888  کسی صدانمیشنوه وبحرم ووصله و تلفن گویا س 24 ساعته اس** نماز جعفر طیار علیه السلام**صلوات برای شهید هادی و شهید سامانلو   این مریض ب اقا امام زمان عج بسپارید کمکتون میکنند